فروش اپارتمان در شهرک نگین غرب منطقه 22 ورداورد

نگین غرب کد ملک S1834
ویژگی های ملک
قیمت: 290,000,000 تومان
102 مترمربع 1 پارکینگ 2 خواب 2 سرویس وضعیت سند: سند ثبتی
توضیحات ملک

خرید و فروش و قیمت آپارتمان نگین غرب وردآورد

آب و هوای مساعد و رشد شرایط زندگی و فضای تفریحی اطراف منطقه 22 و مجاورت با پارک چیتگر و خلیج فارس از مهمترین عوامل موثر بر قیمت ملک در نگین غرب است. تنوع ساختمان ها از نظر قیمت و ارزش باعث شده تا شهروندان محترم با بودجه های متفاوت در شهرک نگین غرب سرمایه گذاری کنند و مکانی آرام برای زندگی داشته باشند.

خرید و فروش در نگین غرب

منطقه 22 به منطقه ای برای ساخت کلنی های جدید و مجلل تبدیل شده است. برای خرید برج مسکونی و خرید آپارتمان در ناگین غرب منطقه 22 تهران تردید نکنید زیرا آب و هوای مناسب در کنار دسترسی به مترو و حمل و نقل عمومی می تواند هر فردی را به خود جذب کند.
کافی است برای استعلام خرید آپارتمان در نگین غرب با ما تماس بگیرید و مسکن صدف با تمام مشاوره های لازم برای داشتن بهترین تجربه خرید آپارتمان شما را راهنمایی می کند.

پیشنهاد میکنیم حتما بخوانید :

پروژه زاگرس

پروژه تریتیوم vip

 

قیمت آپارتمان نگین غرب وردآورد

قیمت آپارتمان در نگین غرب

امروز بهترین زمان برای بازدید از شهرک نگین غرب است. با قیمت های مقرون به صرفه و اندازه های مختلف، دلیلی برای از دست دادن این شهر وجود ندارد. بازار خرید خانه و آپارتمان در شهرک غرب و منطقه 22 تهران در حال حاضر بسیار داغ است. زیرا در این فصل می توانیم آپارتمان های مختلف از متراژ کوچک گرفته تا آپارتمان هایی با متراژ بیش از 100 متر را به شما بفروشیم. قیمت آپارتمان در نگین غرب نیز ثابت است و برای اطلاع از قیمت دقیق و به روز رسانی قیمت آپارتمان در نگین غرب می توانید با ما تماس بگیرید. 02148000940

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (10 رای)