گزارش پیشرفت پروژه مروارید خیام (آذرماه 1398)

گزارش پیشرفت پروژه مروارید خیام (آذرماه 1398)

زمین بلوک F9 واقع در مرواریدشهر با نام پروژه مروارید خیام در نیمه دوم سال 1397 از تعاونی مسکن کارکنان بسیج شهرداری خریداری شد و در آبان ماه سال جاری موفق به اخذ جواز جهت 22 طبقه مسکونی و 3 طبقه منفی گردید و عملیات گودبرداری آغاز شد. هم اکنون عملیات گودبرداری در حال انجام است و بیش از 50 درصد از مرحله ی گودبرداری انجام شده است. 
طبق قرارداد بین سازنده و اعضای پروژه پرداخت اقساط مروارید خیام همزمان با پیشرفت فیزیکی بوده و بعد از 30 درصد پیش پرداخت، قسط بعدی 5 درصد با شروع فونداسیون می باشد که نامه اطلاعیه در حال ارسال شدن به اعضا می باشد. اعضا پس از دریافت اطلاعیه، بین 20 روز تا  از ماه مهلت دارند تا قسط فونداسیون را پرداخت نمایند. طبقه و جهت واحدهای پروژه مروارید خیام مشخص می باشد و خوشحسابی در پرداخت اقساط در انتخاب طبقات تاثیری نداشته بلکه اعضا به هر میزان که خوشحساب تر بوده و اقساط خود را زودتر از موعد پرداخت کنند، در انتهای کار و زمان تسویه ی آخرین قسط مشمول تخفیف شده و مبلغ مورد محاسبه از قسط آخرشان کسر خواهد شد. موعد تحویل پروژه مروارید خیام طبق قرارداد از تاریخ شروع گودبرداری به مدت 36 ماه می باشد که در صورت تاخیر اعضا در پرداخت اقساط مشمول جریمه می شوند و در صورت تاخیر سازنده در تحویل واحدها، پس از 6 ماه تاخیر مجاز که پیش بینی شده است به ازای هر روز تاخیر معادل اجاره ی همان واحد متعهد به پرداخت ضرر و زیان به اعضا می باشد. 
پروژه مروارید خیام در غربی ترین نقطه ی شهرک مرواریدشهر قرار گرفته است. شهرک مرواریدشهر یکی از مدرن ترین و لوکس ترین شهرک های منطقه 22 تهران می باشد که حدود 60 برج بلندمرتبه در این شهرک در حال ساخت می باشد در مراحل مختلف. تعدادی از این برج ها در مراحل نهایی بوده و تحویل موقت شده اند مثل برج مروارید بهارستان، مروارید دانشگاه تهران، حسابرسی و برج مروارید بقیه ا... که در مرحله محوطه سازی می باشد و برخی دیگر نیز در مراحل مختلف ساخت از گودبرداری تا نازک کاری می باشند.

شهرک مروارید شهر تمام نیازها و امکانات خدماتی و رفاهی مورد نیاز یک شهرک مدرن را در خود داشته و با بهترین مهندسی شهرسازی طراحی شده است. به دلیل محیط کارگاهی این شهرک هنوز خیابان هایش آسفالت نشده اند و پیش بینی ها بر این است که حدود سه سال آینده این شهرک با تمامی امکانات رفاهی اش آماده سکونت و زندگی می باشد. 
پروژه مروارید خیام طی نیمه دوم سال 97 تمامی واحدهای خود را پیش فروش نموده و هم اکنون واحد خالی در این برج وجود ندارد و متقاضیان می توانند واحدهای این برج را به صورت واریزی و امتیازی از اعضای اولیه خریداری کنند. اعضای اولیه واحدهای خود را بین متری 5 تا 5.8 میلیون تومان خریده اند که در صورت خرید امتیاز این واحدها قیمت پروژه برای خریداران با احتساب پول امتیاز متری 6.5 الی 7 میلیون تومان به صورت قطعی می باشد. با در نظر گرفتن روند صعودی نرخ تورم و همچنین بازار عرضه و تقاضا و مخصوصا پیشرفت چشمگیر شهرک مرواریدشهر تا 3 سال آینده، قطعا ارزش واحدهای پروژه مروارید خیام خیلی بالاتر از این عددها خواهد بود. در حال حاضر و این روزهای بازار ملک و مسکن، قیمت ها در بهترین حالت خود قرار دارند و بهترین زمان جهت خرید می باشد. پس از این قطعا بازار رو به رشد و قیمت ها افزایشی می باشند.
در انتها باید گفت پروژه خیام یکی از بهترین موقعیت ها جهت سرمایه گذاری و سکونت در منطقه 22 بوده و آینده ی بسیار روشنی در انتظار کل منطقه 22 و علی الخصوص شهرک مدرن مرواریدشهر می باشد. 

نگارنده؛ بزرگمهر کیانی

 

اطلاعات کامل در رابطه با پروژه مروارید خیام کلیک کنید

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (5 رای)