معرفی پروژه های معتبر جدید (بخش دوم)

معرفی پروژه های معتبر جدید (بخش دوم)
  • منتشر شده در : 21 آذر , 1397
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 1614
  • 0

اگر به مشاورین بخش پیشفروش مسکن صدف مراجعه کرده باشید حتما می دانید که از جمع نزدیک به ۷۰ پروژه ای که در منطقه ۲۲ در حال ساخت هستند تنها به معرفی و پیشنهاد حدود ۱۰ پروژه اکتفا می کنیم و این تعداد پروژه پیشنهادی نیز با ساعتها و روزها تحقیق و تجربه از بین تمامی پروژه ها گلچین شده اند.
حالا اما با گذشت زمان و تحولات بازار تعدادی پروژه جدید در سطح منطقه ظاهر شده اند که ما با بررسی تمامی آنها ۵ پروژه را که از کیفیت پروژه و اعتبار سازنده اطمینان حاصل کردیم در ویترین فروش پروژه های پیشفروش قرار دادیم که در این مطلب بناست به معرفی کلیات و شرایط آنها بپردازیم، البته ۳ پروژه ی مروارید۲ و نارنجستان و برج های پهنه B چیتگر را در بخش اول معرفی کردیم و در این مطلب بناست به معرفی ۲ پروژه ی مروارید خیام و عقیق بپردازیم.


برج عقیق

پروژه مسکونی عقیق که متعلق به تعاونی مسکن کارکنان سازمان ملی زمین و مسکن می باشد و با یک سازنده شخصی مشارکت نموده است در قالب یک برج ۱۶ طبقه (۸۶ واحد) واقع در شهرک چشمه در مرحله اتمام نازک کاری و نصبیات می باشد. متراژ واحدهای پروژه عقیق ۸۴ ، ۹۴ ، ۱۰۳، ۱۰۵ ، ۱۱۶ ، ۱۲۰، ۱۳۵، ۱۵۷ و ۱۸۳ و ۲۰۴ متر در طبقات بالا و در هر طبقه ۶ واحد تا طبقه ۱۳ و ۳ طبقه انتهایی ۳ واحدی می باشد. قیمت تمام شده واحدهای پروژه عقیق از پایه متری ۱۰ میلیون تومان و به ازای هر طبقه ۲ درصد ضریب طبقات شامل می شود. واحدهای پروژه عقیق به صورت طبقه و واحد مشخص و متری خرید و فروش می شوند با شرایط پرداخت ۷۰ درصد نقد+۲۰ درصد اقساط تا زمان تحویل (خرداد ۹۸)+ ۵ درصد تحویل و ۵ درصد سند.
مصالح بکار رفته در پروژه عقیق از نوع درجه یک ایرانی بوده و در طراحی نقشه ها بیشتری سلیقه و دقت بکار رفته است. از امکانات برج عقیق می توان به پارکینگ و انباری جهت هر واحد مسکونی ، لابی مجلل و ۲۴ ساعته، سالن اجتماعات، سونا و جکوزی اشاره نمود که در نوع خود از بهترین برج های منطقه ۲۲ می باشد.


مروارید خیام 

پروژه شخصی ساز مسکونی مروارید خیام یا بلوک F9 واقع در منطقه ۲۲ تهران، انتهای همت به سمت غرب، شهرک مرواریدشهر توسط آقای لالوی یکی از سازندگان به نام و قدیمی منطقه ۲۲ در حال ساخت می باشد. از نمونه رزومه سازنده در منطقه می توان به مجموعه برج های مسکونی خیام و مجتمع تجاری خیام واقع در ضلع جنوبی میدان ساحل، برج های هانا واقع در تقاطع بلوار امیرکبیر و بلوار کاج و همینطور مجتمع بزرگ تجاری اداری گلستان خیام واقع در ضلع شرقی دریاچه اشاره کرد. 
برج مروارید خیام در غالب یک برج ۲۵ طبقهو در مرحله حصار کشیاست. تحویل برج مروارید خیاماز شروع گودبرداری ۳۶ ماهه می باشد. این برج در زمینی به مساحت ۷۶۰۰ متر مربع بنا می شود هر طبقه ۷ واحد مسکونی در متراژ میانگین ۱۰۰ متری می باشد.قیمت پایه متری ۵ میلیون تومان استبه اضافه ۱۵۰ هزار تومان ضریب طبقات به ازای هر متر مربع با شرایط پرداخت ۲۰ درصد نقد + ۱۰ درصد چک ۴ ماهه + الباقی به صورت اقساط همراه با پیشرفت پروژه. 
کلیه واحدهای پروژه مروارید خیام قابل نقل و انتقال در دفتر شرکت سازنده می باشد به این معنی که قرارداد رسمی در دفتر شرکت سازنده بسته می شود.
از مزایای پروژه مروارید خیام می توان به قطعی بودن قیمت ساخت اشاره نمود همچنین سازنده تعهد ضرر و زیان در صورت تاخیر می دهد. مهم ترین مزیت مروارید خیام نیز مشخص بودن طبقه و واحد از ابتدای انعقاد قرارداد می باشد به علاوه اینکه خریدار می تواند با آورده اولیه مناسبی وارد پروژه شده و ادامه مبلغ را به صورت شرایطی و همزمان با پیشرفت کار پرداخت نماید. پروژه مروارید خیام به خریدارانی که قصد سرمایه گذاری میان مدت و همینطور سکونت در شهرکی مدرن دارند گزینه بسیار مناسبی محسوب می شود.

نگارنده ؛ بزرگمهر کیانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *