معرفی مجتمع برلیان

مجتمع برلیان در منطقه22 یکی از مجتمع هایی است که در شهرک نگین این منطقه واقع شده است.

مجتمع مسکونی برلیانکه  از برج های زیبا و لوکس منطقه 22محسوب می شود، به صورت دوقلو ساخته شده است و حق امتیاز آن، متعلق به تعاونی مسکن نیروی انتظامی می باشد. هم چنین، این برج ها دارای هیئت مدیره مجزا نیز می باشند. مجتمع مسکونی برلیان شامل 2 بلوک است که دارای  تعدداد طبقات متفاوت از یکدیگر می باشند. بلوک A این مجتمع شامل 14 طبقه شده است که 3 طبقه آن منفی و 11 طبقه آن مثبت هستند. هم چنین، این برج دذذاری یک طبقه لابی نیز می باشد. بلوک B مجتمع برلیان، جمعا  دارای 16 طبقه است که همانند بلوک دوقلوی خود،  3 طبقه منفی و 13 طبقه مثبت را دارا است. در هر دو برج، در هر طبقه 5 واحد مسکونی تعریف شده است که در متراژ های  96 متری، 100 متری، 105 متری و 110 متری طراحی و ساخته شده اند.  

مزایا و امکانات مجتمع مسکونی برلیان

همانطور که گفته شد، این مجتمع دارای دو بلوک است. از امکانات این برج ها، می توان به دو لاین آسانسور در هر برج، لابی و لابی من 24 ساعته و نگهبانی در شهرک، اشاره نمود.. هم چنین، امکانات تفریحی و رفاهی همچون مجموعه ورزشی و استخر نیز برای این مجتمع در نظر گرفته شده است تا رفاه هرچه بیشتر را برای ساکنین این برج ها به ارمغان آورد. از  دیگر مزایایی که می توا در مورد مجتمع مسکونی برلیان به آن اشاره نمود، موقعیت مکانی این برج ها است که در شهرک نگین برلیان واقع شده است و دسترسی به بززرگراه های خرازی، همدانی و آزاد راه تهران – کرج را، به آسانی، در اختیار ساکنین قرار می دهد. هم چنین، این موقعیت مکانی  آب و هوای مناسب و مطبوع را در خود دارد که می تواند از عوامل مهمی برای آسایش هرچه بیشتر باشد. از آنجاییی  که این شهرک در محدوده همت غرب واقع شده است، ویو های زیبایی همچون ویو کوهستان و ویو دریاچه  چیتگر را در اختیار ساکنین قرار می دهد.  

نحوه انتقال و خرید و فروش مجتمع مسکونی تعاونی نیروی انتظامی

  نقل و انتقال سند این برج ها در دفتر تعاونی انجام میشود و قیمت پایه برای این واحد ها، بسته به ضریب طبقات، بین 14 میلیون تومان و 15 میلیون تومان، متغیر است.  

جهت مشاهده فایل های فروش و قیمت های به روز، بر روی لینک مجتمع مسکونی برلیان کلیک نمایید.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز