شهرک میلاد شمال بزرگراه همت

شهرک میلاد یکی از شهرک هایی است که در شمال بزرگراه همت و در مجاورت بیمارستان تریتا واقع شده است.

شهرک میلادکه توسط تعاونی مسکن کارکنان شرکت واحد ساخته شده است، شامل 33 واحد مسکونی است که در قالب 8 بلوک، ساخته شده اند. بلوک های این شهرک 7 طبقه و 8 طبقه می باشند و در هر طبقه، 3 الی 4 واحد مسکونی تعریف شده است.

شهرک میلاد

 

متراژ واحد ها در این مجتمع مسکونی از 115 متر تا 130 متر متغیر می باشد که به صورت های دو و سه خواب ساخته شده اند. تمامی واجد ها دارای بالکن وو پشم اندداز های زیبا به همراه نور گیری عالی می باشند؛ هم چنین، همه واحد ها  دارای پارکینگ و انباری مجزا  هستند.

 

مزایای مجتمع مسکونی میلاد شمال همت:

یکی از مزایای مهم این مجتمع مسکونی موقعیت مکانی خوب آن است که علاوه بر دسترسی به  بیمارستان  تریتا، ویو های زیبای دریاچه  و کوه های البرز را برای ساکنین خود به ارمغان آورده است. هم چنین، همانطور که گفته شد، واحد های این شهرک مسکونی، دارای نورگیری بسیار خوب ستند که این مزیت نیز به خاطر کوقعیت مکانی خوب و هم چنین به خاطر نوع ساخت شهرک است به صورتی که بلوک ها جلوی دید و نورگیری یکدیگر را نمی گیرند.

شهرک میلاد

 

واحد های این مجتمع مسکونی به صورت 2 خواب و 3 خواب ساخته  شده اند و نکته حائز اهمیت در کورد این واحدد ها، وجود سرویس بهداشتی اضافه در حمام تمامی واحد ها است.

متمع مسکونی میلاد، دارای فضا سازی،  تدابیر روشنایی و باغچه کاری های زیبایی نیز هست که رفاه و آرامش روانی ساکنین را تامین می کند؛ هم چنین، در محوطه اسن شهرک مسکونی، خیابان کشی هایی وجود دارد که می تواند به  عنوان پارکینگ مهمان مورد استفاده قرار گیرد.

این مجتمع مسکونی، دارای دسترسی به شهرک هایی همانند شهرک مسکونی نمونه سپاه و یا شهرکی همچون شهرک شهید باقری است که می تواند ساکنین را از نظر نیاز به واحد های تجاری، تامین نماید.

از نظر عبور و مرور نیز، دسترسی به بزرگراه هایی همچون همت ( خرازی)، حکیم ( همدانی) و آزاد راه تهران – کرج، این مشکل را بر طرف کرده است.

 

مشخصات فنی مجتمع مسکونی شرکت واحد:

این مجتمع مسکونی دارای 8 بلوک است که تماما از اسکلت فلزی ساخته شده اند و نمای زیبای آن ها را، سنگ تشکیل داده است. تمامی  بلوک ها داری آسانسور می باشند.

شهرک میلاد

 

کف تمامی واحد های این شهرک مسکونی از سرامیک تشکیل شده است.

سرمایش و گرمایش نیز، در این ساختمان ها، به صورت کولر و پکیج، تعبیه شده اند. در تمام ساختمان ها نیز، سیستم اعلام و اطفا حریق جهت امنیت هرچه بیشتر وجود دارد.

 

جهت مشاهده قیمت های به روز و فایل های فروش، بر روی لینک ( مجتمع مسکونی میلاد ) کلیک نماید.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (1 رای)