با ۲۰۰ میلیون چیکار کنم؟ |

با ۲۰۰ میلیون چیکار کنم؟

با ۲۰۰ میلیون چیکار کنم؟
  • منتشر شده در : ۰۷ دی , ۱۳۹۵
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 6056
  • 0

سرمایه گذاری در ملک و املاک با ۲۰۰ میلیون تومان!

از سری مقاله های سرمایه گذاری در ملک و املاک، این بار پروژه هایی را که با مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان قابل انتخاب هستند بررسی می کنیم. بدیهی است همچون روال مقالات قبلی، تنها به ذکر پروژه هایی می پردازیم که از لحاظ اعتبار سازنده و کیفیت ساخت و موقعیت مکانی و… از پروژه های دیگر بهتر هستند و از فیلترهای متعدد و سختگیرانه ی کارشناسی ما عبور کرده اند.

۱۷۵ متری برج فرزانگان ؛

در مطلب قبلی البته واحدهای ۹۵ متری برج فرزانگان را توصیه کردم. برج ۲۶ طبقه فرزانگان در مجموع ۱۲۰ واحد دارد و در ۵ طبقه منفی غیر از پارکینگ و انباری ، استخر و سونا و جکوزی نیز تعبیه شده است. در مجموع ۳ متراژ ۹۵ ، ۱۷۵ و ۲۰۵ متری دارد که واحدهای ۱۷۵ و ۲۰۵ متری را می توان با مبالغ زیر ۲۰۰ میلیون شروع نمود. برای ۱۷۵ متری تا پایان سال ۹۵ مبلغ ۱۴۵ میلیون واریزی در نظر بگیرید به اضافه ۲۰ تا ۲۵ میلیون امتیاز تومان. یعنی تا پایان سالجاری مبلغ ۱۶۵ الی ۱۷۰ میلیون تومان پیش پرداخت واحدهای ۱۷۵ متری است با اقساط هر دو ماه ۱۱ میلیون که البته در سال ۹۶ یک پله افزایش خواهد داشت. برای واحدهای ۲۰۵ متری نیز مبلغ ۱۷۲ میلیون واریزی دارد با امتیاز بین ۲۰ تا ۲۵ میلیون تومان. یعنی تا پایان سال ۹۵ مبلغ ۱۹۲ تا ۱۹۷ میلیون تومان پیش پرداخت برای واحدهای ۲۰۵ متری لازم است به اضافه اقساط هر دو ماه ۱۵ میلیون تومان (با درصدی افزایش قیمت برای سال ۹۶). لازم به ذکر است که هر واحد از برج فرزانگان در پایان پروژه ۹۰ میلیون تومان وام دارد. قیمت تمام شده در این پروژه براساس هر متر مربع ۳.۲ تا ۳.۴ میلیون تومان می باشد و تحویل آن ۳۰ اردیبهشت ۹۸ می باشد.

۲ خوابه و ۳ خوابه برج چیتگر ؛

برج ۲۹ طبقه نیروی هوایی ارتش واقع در پهنه C شهرک چیتگر ۴ متراژ دارد که ۷۵ متری آن را در مطلب قبلی آوردیم. ۱۰۵ متری را با ۱۵۰ میلیون می توان شروع کرد با اقساط هر ۳ ماه ۷.۵ میلیون تومان، واحدهای ۱۱۰ متری با ۱۶۵ میلیون تومان شروع می شود و اقساط هر ۳ ماه ۸.۵ میلیون تومان و در نهایت واحدهای ۱۲۵ متری ۳ خوابه را می توان با ۱۸۰ میلیون تومان شروع کرد و هر ۳ ماه ۹.۵ میلیون تومان قسط دارد. تحویل این برج نیمه اول ۹۷ می باشد و قیمت تمام شده براساس هر متر بنای مفید مبلغ ۲.۲ میلیون تومان می باشد.

واحدهای ۱۰۵ متری برج خلبانان ؛

برج ۳۹ طبقه خلبانان توسط نیروی هوایی ارتش در حال ساخت است مخصوص خلبانان نیروی هوایی ارتش. تمامی واحدها ۱۰۵ متری هستند و نیمه اول ۹۷ تحویل می شوند. تا انتهای سال ۹۵ انتخاب واحد انجام می شود و اعضا می توانند طبقه و جهت واحد خود را انتخاب کنند. واریزی اعضا ۱۷۰ تا ۱۸۰ میلیون تومان است و قیمت امتیاز این برج بین ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان است. به این معنی که برای پیش پرداخت مبلغ ۲۰۰ تا ۲۱۰ میلیون لازم است و اقساط آن هر ۳ ماه ۹.۵ میلیون تومان. قیمت تمام شده براساس هر متر مربع بنای مفید ۳ میلیون تومان می باشد.

واحدهای ۱۵۰ متری برج مرجان ؛

برج مرجان نیز یکی لوکس ترین برج های منطقه است با ۴۲ طبقه ارتفاع و تحویل سال ۹۸. قیمت تمام شده براساس هر متر مربع بنای مفید ۳ میلیون تومان است. واحدهای ۸۰ متری برج مرجان را در مقاله قبلی توضیح دادیم که با ۱۰۰ میلیون تومان شروع می شد. اما به ترتیب واحدهای ۱۰۵، ۱۲۰، ۱۳۰ و ۱۵۰ متری برج را می توان با مبالغ ۱۱۵، ۱۲۰ ، ۱۴۰ و ۱۶۰ میلیون تومان شروع کرد که هر کدام ۸ قسط باقیمانده دارند. ۱۰۵ متری هر ۶ ماه ۲۴.۵ میلیون، ۱۲۰ متری هر ۶ ماه ۲۸.۵ میلیون ، ۱۳۰ متری هر ۶ ماه ۳۲ میلیون و ۱۵۰ متری هر ۶ ماه ۳۷ میلیون تومان اقساط دارند. برج مرجان یکی از محبوب ترین و بهترین گزینه هایی است که خریدارانی که پا به منطقه ۲۲ می گذارند انتخاب می کنند. به دلیل نیروگاهی که برق و حرارت آن را تامین می کند و طراحی نما و پلان نقشه های آن، شدیدا برج مرجان را توصیه می کنم.

پروژه خدمات موتوری حکیم ؛

پروژه موتوری حکیم تنها پروژه ای است که در منطقه ۵ واقع شده است. دقیقا در تقاطع بین بلوار تعاون و خیابان الهام در شهرزیبا قرار گرفته در دو قسمت سایت شمالی و جنوبی در قالب بلوکهای ۹ طبقه ۸ واحدی که از ۸۶ متری تا نزدیک به ۱۷۰ متری هستند. تحویل واحدها از نیمه دوم ۹۶ آغاز می شود و تا نیمه دوم ۹۷ ادامه دارد. بسته به اولویت تحویل و طبقه و جهت واحدها از متری ۲.۲ میلیون تومان تا ۳ میلیون تومان قیمت دارند که ۳ قسط آخر که هنوز پرداخت نشده از مبلغ کل کسر می شود و با پیش پرداخت ۱۸۰ تا ۲۲۰ میلیون شروع می شود و اقساط آنها از ۱۲ تا ۲۰ میلیون تومان هر ۴ ماه یکبار خواهد بود. نقل و انتقال واحدها در دفتر تعاونی سازمان خدمات موتوری شهرداری انجام می شود و از نظر موقعیت جغرافیایی یکی از بهترین پروژه ها محسوب می شود برای آندسته از خریدارانی که علاوه بر سرمایه گذاری، قصد سکونت در محله ای آماده را دارند.

 

 

نگارنده ؛ بزرگمهر کیانی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *