معرفی برج کادوس منطقه 22

معرفی برج کادوس منطقه 22

برج کادوس را اگر نتوان جزو برج های بی نظیر منطقه 22 دانست، می توان یکی از برج های کم نظیر این منطقه دانست.

برج کادوس یکی دیگر از برج های فول امکاناتی است که دربلوار کوهک واقع شده است.

2 لاین آسانسور نفربر و 1 لاین آسانسور باربر برای واحد های مسکونی و 1 لاین آسانسور نفربر نیز برای واحد های اداری در نظر گرفته شده است. نکته بسیار قابل توجه، این موضوع است که، طبقات و واحد های اداری، دارای درب ورودی مجزا از واحد های مسکونی هستند و این موضوع، باعث آسایش هرچه بیشتر ساکنین واحد های مسکونی این برج می شود. این برج، در مجموع دارای 108 واحد مسکونی است که در قالب متراژهایی ساخته شده است که هر کدام، دارای خصوصیات و امکانات متفاوتی هستند:  

 

صفحات زیر را هم حتما ببینید :

 

واحد های 110 متری برج کادوس:

واحد هایی با این متراژ، در طبقات 3 تا 5: دارای بالکن گوشه. واحد هایی با این متراژ، در طبقات 6 تا 21: 1) در 4 موقعیت شمال غرب، شمال شرق، جنوب غرب و جنوب شرق قرار دارند. 2) دارای 2 خواب و 2 سرویس بهداشتی هستند. 3) دارای پنجره های قدیی هستند که نور رسانی به واحد که بی شک نکته بسیار مهمی است، چند برابر می نماید

 

واحد های 140 متری برج کادوس:

واحد هایی با این متراژ در طبقات 3  تا 21: 1)  در دو موقعیت شمالی و جنوبی قرار دارند که واحد های شمالی، دارای ویو کوه هستند.2) سالن های ال شکل 3) آشپزخانه بزرگ 4) پنجره های قدی بزرگ و نور گیری عالی

واحد های 180  متری برج کادوس: سالن هایی با این متراژ در طبقات 16 تا 21: 1) در موقعیت جنوبی ساختمان قرار دارند. 2) 3 خوابه و دارای یک خواب مستر 3) سالن ال شکل 4) آشپزخانه بزرگ و نورگیری عالی5) دو بالکن بزرگ، در دو وجه واحد  

دسترسی های برج کادوسمحله کوهک:

این برج اعلاوه بردسترسی به پارک جنگلی چیتگر و دریاچه چیتگر که از منابع تفریحی این منطقه هستند؛ از سمت شمال و شرق به بزرگراه های آزادگان و همت، از سمت جنوب به بزرگراه تهران – کرج و از سمت غرب، به بزرگراه حکیم دسترسی دارد. هم چنین، دسترسی سریع و آسان به متروی چیتگر، امکان سفرهای درون شهری را نیز، فراهم می کند.  

امکانات و مزایای برج فوق لوکس کادوس:

این برج از امکاناتی برخوردار است که ساکنین را از خروج از برج، بی نیاز کرده است. کتابخانه ای که در لابی این برج وجود دارد، یکی از امکانات بی نظیر این برج است؛ کتابخانه ای که علاوه بر تشویق ساکنین به کتاب خوانی و انتشار کتاب های خوانده شده خود، با قرار دادن قفسه های بزرگ و فضایی کاملا آرام به همراه فضایی مناسب برای نشستن و کتاب خواندن و هم چنین نصب نقاشی های مشهور و زیبا بر روی دیوار، آن مکان را به یک کتابخانه و یک گالری فوق العاده تبدیل کرده است. سالن ورزش بدن سازی این برج، یکی دیگر از امکانات فوق العاده این برج است. این سالن ورزشی دارای تمام امکانات و استاندارد های جهانی است، به طوری که می توان آن را حتی بهتر از یک باشگاه بدنسازی مجزا و خصوصی دانست. تمامی دستگاه های ورزشی و مربی، ساکنین را از هزینه مضاعف برای ورزش کردن، بی نیاز می کند.استخر، سونا و جکوزی که در این برج تعبیه شده است، از بهترین شرایط ممکن برخوردار است و با مدیریت صحیح و رسیدگی های منظم، امکان و مزیتی بسیار بسیار خوب برای ساکنین واحد های برج کادوس است.   

  سالن بیلیارد و سالن بازی که در این برج وجود دارد، فرصتی بسیار مناسب برای ساکنین است تا اوقات فراقت خود را  در آنجا بگذرانند و از امکاناتی همچون میز های بیلیارد، فوتبال دستی ، دارت و بازی های کامپیوتری استفاده کنند.این سالن بازی، علاوه بر امکانات ورزشی و بازی که شامل می شود، دارای دیوار نگاره ها، نور پردازی و فضا سازیی است که اوقاتی مهیج و دوس داشتنی را برای کسانی که این امکان را انتخاب می کنند، فراهم می آورد.روف گاردن 360 درجه ای که در این برج وجود دارد، از امکاناتی است که هر کسی را تشویق به خرید و سکونت در واحد های این برج می کند.امکاناتی همچون سالن بازی، باربیکیو، فضای نشیمن، آلاچیق و شومینه، از امکاناتی هستند که روف گاردن این برج را تبدیل به مکانی جذاب کرده است تا ساکنین تمایل پیدا کنند، زمان خود را برای تفریح، در این مکان بگذرانند و از خارج شدن از برج و پرداخت هزینه های اضافی بی نیاز می کند.علاوه بر امکاناتی که گفته شد، این برج، دارای محوطه سازی نیز هست که شامل فضای نشیمن، آب نما و فضای بازی کودکان  است. هم چنین، سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی، شوتینگ مرکزی، تجهیزات آتش نشانی، آنتن و ماهواره مرکزی، از دیگر مزایای این برج مسکونی و اداری است.

مشخصات فنی برج بی نظیر کادوس:

اسکلت این برج از نوع فلزی است/ دیوار های برشی  بتنی/ سقف های عرشه فولادی / نمای سنگ و سیمان شسته.با توجه به مطالب گفته شده، برای این برج نیازی به تبلیغات و توضیح نیست. جهت مشاهده قیمت های به روز و فایل های فروش، بر روی لینک(برج مسکونی کادوس) کلیک نمایید.                

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (17 رای)