پروژه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در منطقه 22 میدان المپیک کد ملک : s877

پروژه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در منطقه 22 میدان المپیک
پیش فروش امتیاز
پیش فروش امتیاز تعاونی مسکن -پیش فروش مسکونی قیمت : 2, 500, 000 تومان
150 مترمربع
1 پارکینگ
3 خواب
2 سرویس
QR:  پروژه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در منطقه 22 میدان المپیک
Olympic Square, Tehran, Iran

توضیحاتی درباره ملک

پروژه برج های دوقلوی خاتم میدان المپیک

پروژه خاتم مربوط به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص)، واقع در ضلع جنوب شرقی میدان المپیک و در مرحله اتمام نازک کاری و نصب پنجره  و ساخت مشاعات و محوطه میباشد. پروژه برج های دوقلوی خاتم که یکی از کامل ترین و لوکس ترین پروژه های منطقه 22 است از نظر موقعیت مکانی نیز بهترین دید و دسترسی را دارد و گرچه موعد تحویل پروژه شهریور 96 است اما با پیشرفت سریع کار احتمال اینکه تا انتهای خرداد 96 کل برج تحویل شود بسیار زیاد است. اگر چه قرارداد ساخت برای اعضای اولیه  متری 2.5 میلیون درنظر گرفته شده است اما اگر خریداری از بیرون از تعاونی قصد خرید امتیاز برج های دوقلوی خاتم و یا خرید آزاد از خود تعاونی را داشته باشد، مبلغ تمام شده بسیار با این رقم متفاوت خواهد بود و بین 5 تا 7.5 میلیون- براساس متر مفید- بسته به طبقه و جهت واحد در نوسان است.

این پروژه دارای امکانات کاملی چون استخر و سونا و شیک ترین لابی در منطقه 22 میباشد. متراژ واحدها از حدود 150 متر شروع شده و تا نزدیک 270 متر نیز می رسد. توضیح ویژه اینکه هر یک از اعضای پروژه قرارگاه خاتم الانبیاء علاوه بر امتیاز واحد مسکونی خود، از 4.5 متر فضای تجاری و 26 متر واحد مسکونی مشاع و نیز 2 پارکینگ بهره مند خواهند شد.

واریزی کامل اعضا: 440 میلیون تومان است که هر عضوی واریزی خود را به این مبلغ برساند می تواند براساس اولویت، طبقه و جهت واحدش را انتخاب کند. مبلغ امتیاز واحد مسکونی پروزه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در میدان دهکده المپیک  بسته به واریزی به موقع اعضاء و اولویت انتخاب واحد و طبقه متغیر می باشد.

آدرس دقیق قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء: اتوبان شهید همت – میدان دهکده المپیک – جنب بوستان جوانمردان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره برج های دوقلوی المپیک و همچنین سفارش خرید یا فروش واحدهای پروژه، می توانید با مشاورین مسکن صدف در بخش پیش فروش، تماس بگیرید.

پیش فروش اپارتمان

 برج خاتم,واحد مسکونی خاتم الانبیاء,پيش فروش تجاري میدان المپیک,پيش فروش برج لوکس خاتم,واحد اکازيون برای خرید,پيش فروش خاتم منطقه 22 آپارتمان

ارتباط با مسئول : آقای کیانی

شماره ثابت : 021-44712311
  • فکس : 021-44754563
  • تلفن همراه : 09129402049
آدرس دفتر : شعبه 3 :منطقه۲۲ تهران_خیابان امیرکبیر_بین بلوار کاج و هاشمزاده_رو به روی پارک_پلاک ۱۸۱_مسکن صدف شعبه ۳

تصاویر گالری ملک

نقشه ملک