پروژه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در منطقه ۲۲ میدان المپیک کد ملک : s877

پروژه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در منطقه ۲۲ میدان المپیک
فروش
4 ماه پیش به روز شد
برج
150 مترمربع
1 پارکینگ
3 خواب
2 سرویس
QR:  پروژه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در منطقه ۲۲ میدان المپیک
برای دسترسی همیشه به این ملک تصویر را با بارکد خوان موبایل خود اسکن نمایید .

توضیحاتی درباره ملک

پروژه برج های دوقلوی خاتم میدان المپیک

پروژه خاتم مربوط به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص)، واقع در ضلع جنوب شرقی میدان المپیک و در مرحله اتمام نازک کاری و نصب پنجره  و ساخت مشاعات و محوطه میباشد. پروژه برج های دوقلوی خاتم که یکی از کامل ترین و لوکس ترین پروژه های منطقه ۲۲ است از نظر موقعیت مکانی نیز بهترین دید و دسترسی را دارد و البته شهریور ۹۶ تحویل شده است.

این پروژه دارای امکانات کاملی چون استخر و سونا و شیک ترین لابی در منطقه ۲۲ میباشد. متراژ واحدها از حدود ۱۵۰ متر شروع شده و تا نزدیک ۲۷۰ متر نیز می رسد. توضیح ویژه اینکه هر یک از اعضای پروژه قرارگاه خاتم الانبیاء علاوه بر امتیاز واحد مسکونی خود، از ۴.۵ متر فضای تجاری و ۲۶ متر واحد مسکونی مشاع و نیز ۲ پارکینگ بهره مند خواهند شد.

هر عضوی واریزی خود را کامل کند می تواند براساس اولویت، طبقه و جهت واحدش را انتخاب کند. مبلغ امتیاز واحد مسکونی پروزه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در میدان دهکده المپیک  بسته به واریزی به موقع اعضاء و اولویت انتخاب واحد و طبقه متغیر می باشد. البته اکثر اعضا انتخاب واحد نموده اند که برای آنها خرید و فروش از حالت امتیازی خارج شده و به صورت متری فروش می باشد.

آدرس دقیق قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء: اتوبان شهید همت – میدان دهکده المپیک – جنب بوستان جوانمردان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره برج های دوقلوی المپیک و همچنین سفارش خرید یا فروش واحدهای پروژه، می توانید با مشاورین مسکن صدف در بخش پیش فروش، تماس بگیرید.

پیش فروش اپارتمان

 برج خاتم,واحد مسکونی خاتم الانبیاء,پیش فروش تجاری میدان المپیک,پیش فروش برج لوکس خاتم,واحد اکازیون برای خرید,پیش فروش خاتم منطقه ۲۲ آپارتمان

کانال تلگرامی مسکن صدف

ارتباط با مسئول : گروه مشاورین مسکن صدف ۱

شماره ثابت : 021-44712668
  • فکس : 021-44712668
  • تلفن همراه : 09128616171 طلائی _ ۰۹۱۲۱۰۳۵۰۵۴ افشار _ ۰۹۱۲۲۷۲۶۸۳۵ جدیدی- ۰۹۱۰۸۸۳۳۱۱۸ قریشی
آدرس دفتر : منطقه ۲۲-میدان ساحل-مجتمع تجاری خیام-طبقه منفی ۱-مسکن صدف

تصاویر گالری ملک

نقشه ملک