امتیاز پروژه سپانیر (آماد) میدان ساحل منطقه ۲۲ کد ملک : s313

امتیاز پروژه سپانیر (آماد) میدان ساحل منطقه ۲۲
فروش
17 روز پیش به روز شد
برج قیمت : 12, 000, 000 تومان
100 مترمربع
1 پارکینگ
2 خواب
2 سرویس
QR:  امتیاز پروژه سپانیر (آماد) میدان ساحل منطقه ۲۲
برای دسترسی همیشه به این ملک تصویر را با بارکد خوان موبایل خود اسکن نمایید .

توضیحاتی درباره ملک

پروژه سپانیر (برج ساحل) در میدان ساحل منطقه ۲۲

در ضلع شمال دریاچه خلیج فارس و ضلع شمال شرقی میدان ساحل پروژه سپانیر قرار دارد که مربوط به شرکت نفت و مهندسین فاز دو عسلویه است. برج ۱۸ طبقه ساحل، شامل دو طبقه پارکینگ منفی و یک طبقه تجاری سقف بلند و ۱۵ طبقه مسکونی می باشد. واحدهای جنوبی ۱۰۰ متری ۲ خواب با دید ابدی دریاچه و واحدهای شمالی ۱۱۶ متری ۲ خوابه و دید کوه را دارند. طبقه ۱۳ مسکونی واحدهای ۱۶۵ متری ۳ خوابه قرار دارند و طبقات ۱۴ و ۱۵ نیز به ۴ پنت هاوس دوبلکس حدود ۴۰۰ متری اختصاص دارد که بسیار لوکس و با امکانات کامل می باشد.

از مزایای برج ساحل مشخص بودن طبقات می باشد به این معنی که هر عضوی واحد خود را مشخص کرده است و خریدارانی که قصد خرید واحد به صورت متری از این پروژه را دارند، می توانند از همین ابتدا واحد خود را دقیقا مشخص کنند. البته برخی از واحدها در اختیار تعاونی است- مثل پنت هاوس ها و تجاری ها- که به صورت متری و براساس قیمت تمام شده به فروش می رسند و شرایط پرداخت آن نیز نقدی می باشد و باید اعضا با تعاونی تسویه کرده باشند تا بتوانند واحد خود را تحویل بگیرند.

موعد تحویل پروژه انتهای سال ۹۶- نهایتا ۳ ماهه اول سال ۹۷- بوده و هم اکنون پروژه در مرحله انتهای نازک کاری و نما است. واحدهای مسکونی که متری و کاملا نقدی خرید و فروش می شوند، به صورت دفترچه مالکیتی بوده و در دفتر تعاونی قابل استعلام و نقل و انتقال می باشد. واحدهای تجاری پروژه نیز  به دو صورت واگذار می شوند ؛ یا به صورت آزاد و متری خرید و فروش می شوند یا به صورت برگه های سهام یک متری. با رساندن برگه های سهام به تعدادی حداقلی و تجمیع آنها در زمان تحویل، می توان یک واحد تجاری از پروژه سپانیر را انتخاب کرد.

لازم به ذکر است که هر عضوی که از واحدهای مسکونی برج ساحل را دارد، از پنت هاوس های برج قدرالسهم دارد. به این معنی که تعاونی پنت هاوس های برج را برای فروش آزاد نگه داشته است و هر زمان که پنت هاوس ها به فروش برسند، تمامی اعضا از فروش پنت هاوس ها سهم می برند.

 

پلان نقشه پروژه سپانیر در منطقه ۲۲

پروژه سپانیر,امتیاز تجاری مسکونی سپانیر,پیش فروش مسکن,پیش فروش  مسکونی پروژه ساحل،برج ساحل سپانیر،برج سپانیر،پروژه مسکونی سپانیر،برج میدان ساحل چیتگر منطقه ۲۲،برج تجاری مسکونی ساحل واقع در میدان ساحل دریاچه چیتگر

کانال تلگرامی مسکن صدف

ارتباط با مسئول : خانم رخشان

شماره ثابت : 021-44732650
  • فکس : 021-44764311
  • تلفن همراه : 09126468446
آدرس دفتر : منطقه۲۲ تهران_خیابان امیرکبیر_بین بلوار کاج و هاشمزاده_رو به روی پارک_پلاک ۱۸۱_مسکن صدف

تصاویر گالری ملک

نقشه ملک