76 درصد متقاضیان مسکن ملی تعیین تکلیف شدند

محمودزاده در خصوص واریز اولیه طرح اقدام ملی مسکن گفت: متقاضیانی که در خصوص واریز اولیه وجوه خود اقدام نکرده‌اند جزو متقاضیان واقعی نیستند و باید برای آنها جایگزین تعیین شود.


معاون مسکن و ساختمان با اعلام اینکه ۷۶ درصد متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در مرحله اول و دوم تعیین‌تکلیف شدند، از سرعت گرفتن پالایش مرحله سوم ثبت‌نام با بهره‌مندی از تجارب دوره‌های قبل، خبر داد.

در روز سه شنبه ۳۰ دی جلسه هفتگی پیشرفت طرح اقدام ملی مسکن به ریاست محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، و با حضور معاونان وزیر در تمامی حوزه‌های مرتبط با مسکن در ساختمان دادمان و به شکل ویدئوکنفرانسی با استان‌ها، برگزار شد.

جلسات طرح اقدام ملی مسکن به شکل هفتگی برگزار می‌شود و بیشترین هدف آن بررسی استان به استان پروژه‌هاست.

در همین خصوص، چنانچه در استانی مشکلی وجود داشته باشد و یا در روند اجرا، اختلالی ایجاد شده باشد، با همفکری و رفع موانع در سطح ستاد، پروژه سرعت پیدا کرده و زودتر به نتیجه خواهد رسید.

محمودزاده معاون مسکن و ساختمان در این نشست از تعیین‌تکلیف ۷۶ درصد متقاضیان مسکن ملی خبر داد و گفت: ۷۶ درصد متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن، تعیین‌تکلیف شده‌اند و مابقی در خصوص واریز اولیه وجوه خود اقدام نکرده‌اند که این موضوع نشان‌دهنده این مطلب است که باقیمانده جزو متقاضیان واقعی نیستند و بنابراین باید برای آنها جایگزین تعیین شود.

معاون مسکن و ساختمان ادامه داد: در مرحله سوم طرح اقدام ملی مسکن نیز ۲۲۳ هزار نفر ثبت‌نام کردند که پالایش آنها در حال انجام است که در این مرحله از تجربه‌های قبلی استفاده خواهد شد و زمان اعلام نتایج پالایش کوتاه می‌شود.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز