گران ترین وارزان ترین آپارتمان ها در نیمه اول آبان

گران ترین وارزان ترین آپارتمان ها در نیمه اول آبان
  • منتشر شده در : 16 آبان , 1395
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 1062
  • 0

بر اساس اطلاعات بازار املاک ایران گرانن ترین و ارزان ترین آپارتمان های معامله شده در تهران نیمه اول آبان در مناطق ۱  و دوازده تهران قرار گرفته اند.

بر این اساس گران ترین آپارتمان های معامله شده در نیمه نخست آبان ماه در منطقه ۱ قرار گرفته اند.آپارتمانی نوساز, با امکانات کامل و سوپر لوکس در منطقه زعفرانیه,فلاحی با ۲۲۴ متر مربع مساحت,هر متر مربع نوزده میلیون و ۵۹۰ هزار تومان فروخته شده.و ارزان ترین آپارتمان معامله شده در محله دروازه غار منطقه دوازده قرار دارد و ۵۹ متر مربع است.که قیمت هر متر مربع از این آپارتمان ۵ ساله ۱ میلیون و نود هزار تومان بوده است.

  در مرتبه بعدی آپارتمان ارزان قیمت یک واحد دیگری که در شهرک صاحب‌الزمان منطقه ۱۸ واقع شده و چهار ساله است که به قیمت هر مترمربع یک میلیون و ۳۴۰ هزار تومان فروخته شده است.و  همچنین  در مرتبه بعدی آپارتمان گران قیمت مالک دیگری آپارتمان نوساز و لوکس خود را واقع در یکی از بهترین مناطق خیابان دربند به مساحت ۱۲۰ مترمربع را به قیمت مترمربعی ۱۹ میلیون و ۴۷۵ هزار تومان فروخته است.
ازران ترین وگران ترین آپارتمان,مظنه گران ترین وارزان ترین آپارتمان در تهران,قیمت گران ترین و ارزان ترین آپارتمان در تهران

منبع:خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *