برای کمک به تکمیل واحدهای مسکن مهر 10 هزار میلیارد ریال اختصاص داده شد

برای کمک به تکمیل واحدهای مسکن مهر 10 هزار میلیارد ریال اختصاص داده شد

برای کمک به تکمیل واحدهای مسکن مهر 10 هزار میلیارد ریال اختصاص داده شد
  • منتشر شده در : 28 آبان , 1395
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 107
  • 1

به گفته محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه برای کمک به تکمیل واحدهای مسکن مهر در این هفته ده هزار میلیارد ریال از سوی دولت برای رفع مشکلات مربوط به این حوزه به خزانه اختصاص داده شد.

در پایان سفر رئیس جمهوری و کاروان تدبیر وامید به استان البرز در شامگاه چهارشنبه محمد باقر نوبخت بیان کرد که بخشی از این اعتبارات درنظرگرفته شده مربوط به تکمیل واحدهای مسکن مهر در استان البرز است.

%d8%a7%d9%84%d8%a8%d8%b1%d8%b2

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا،رئیس سازمان برنامه و بودجه همچنین با اشاره به اقدامات دولت برای تقویت بخش کشاورزی و سلامت نیز گفت:‌ امسال 147هزار میلیارد ریال برای تقویت بخش کشاورزی به خصوص تولید محصولاتی چون گندم اختصاص داده شده و 10هزار میلیارد ریال نیز برای بخش سلامت پرداخت شده است.

نوبخت همچنین در جریان مصاحبه پایانی رئیس جمهوری در سفر به استان البرز اعلام کرد که 2000 هزار میلیارد ریال نیز برای تکمیل آزادراه تهران – شمال اختصاص خواهد یافت.

رئیس جمهوری و کاروان تدبیر و امید روز چهارشنبه در آخرین سفر از دور اول سفرهای استانی به استان البرز آمدند و در جریان این سفر حدود 10 هزار میلیارد ریال اعتبار برای بخش های مختلف این استان اختصاص دادند که این اعتبار می تواند حرکتی پرشتاب در البرز برای حرکت به سمت رشد و توسعه را فراهم آورد.

منبع:اقتصادآنلاین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *