پیش فروش آپارتمان در چیتگر

پیش فروش آپارتمان در چیتگر

پیش فروش آپارتمان در منطقه 22 تهران و دریاچه چیتگر یکی از پروژه‌هایی عظیمی است که در حال حاضر بین سرمایه گذاران این حوزه سرو صدای زیادی به پا کرده است. این منطقه در غرب استان تهران قرار دارد که از شمال به رشته کوه البزر و از جنوب به اتوبان تهران – کرج منتهی می‌شود. هم‌چنین این منطقه در مجاورت پروژه بسیار بزرگ ایرانمال که یک مرکز خرید فوق العاده عالی در این ناحیه است، واقع شده و سرمایه گذاری در آن می‌تواند یک آینده روشنی را برای خریداران فراهم کند، چون بستر بسیار مناسبی برای رشد و پیشرفت دارد.

پیش فروش آپارتمان در چیتگر

دلایل سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران و دریاچه چیتگر

عوامل متعددی وجود دارد که سرمایه گذاران را مشتاق به سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران و دریاچه چیتگر کند. در ادامه به چندین مورد اشاره می‌کنیم:

 1. قرارگیری در کنار پروژه بسیار بزرگ ایرانمال به عنوان یک مرکز خرید بزرگ در خاورمیانه
 2. وجود پروژه شهربازی هزار و یک شهر در شمال این منطقه
 3. وجود رشته کوه البرز در شمال این ناحیه
 4. اتوبان تهران –کرج در جنوب این منطقه
 5. برخورداری از پارک‌های جنگلی چون لتمان کن
 6. وجود دریاچه شهدای خلیج
 7. مرکز خرید باملند
 8. آبشار تهران
 9. باغ ملی گیاه شناسی
 10. خوش آب و هوا بودن این ناحیه و جذب سرمایه گذار

دلایل سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران

در حقیقت اکثر بافت این ناحیه را افراد برج نشین لوکس تشکیل می‌دهد، به همین جهت خیال شما به عنوان خریدار راحت است، چرا که روی منظقه‌ای سرمایه گذاری می‌کنید که علاوه به خوش ساخت بودن و مرمت خوبی که دارد، می‌تواند برای فروش مشتری مزایای زیادی را داشته باشد. برج‌های این منطقه از واحدهای کوچک و بزرگی تشکیل شده که افراد می‌توانند بر حسب بودجه خود از یک خواب تا پنج خواب دست به خرید بزنند. این برج‌ها آماده بوده و به صورت پیش فروش در دسترس خریداران قرار می‌گیرد.

پیش فروش برج در منطقه 22 تهران و دریاچه چیتگر

در حال حاضر بسیاری از مالکان قیمت‌های ملک خود را به دلیل نوسانات موجود در بازار درج نمی‌کنند و بیشتر ترجیح می‌دهند که از طریق تماس به خریداران و سرمایه گذاران اعلام کنند. اما اگر می‌خواهید آگاهی بیشتری از قیمت‌های بازار در این حوزه داشته باشید، توصیه می‌کنیم پروژه‌های تعاونی را خریداری کنید که از قیمت مناسب‌تری هم نسبت به نمونه‌های دیگر برخوردار هستند.  برج در منطقه 22 تهران و دریاچه چیتگر به صورت کاملا مجلل و لوکس ساخته شده تا خریداران بر اساس سلیقه و میل خود به انتخاب و خرید آن اقدام کنند.  پیش فروش آپارتمان در این منطقه بسته به بودجه شما و شرایط سرمایه‌گذاری به 3 دسته تقسیم بندی می‎شود:

شرایط سرمایه گذاری

 1. دسته اول: خرید به صورت سهام
 2. دسته دوم: خریداری امتیاز
 3. دسته سوم: خرید برج‌های شخصی‌سازی شده

1- خرید به صورت سهام

در منطقه 22 تهران و دریاچه چیتگر تعدادی از برج‌ها به صورت سهام یا متری واگذار می‌شوند، چرا که بسیاری از تعاونی‌ها به دلیل تعداد اعضای زیاد، نمی‌توانند همه افراد را در یک پروژه جا دهند، لذا گاها به صورت متری پروژه را واگذار می‌کنند تا هر عضو بسته به شرایط خود اقدام به خرید یا سرمایه گذاری در هر قسمت کند. این مدل خرید بیشتر برای کسانی مناسب است که از توانایی مالی بالایی برخوردار نیستند و قصد سرمایه گذاری با بودجه کم را دارند.

در این پروژه مقداری سهام در نظر می‌گیرید و تا زمان به اتمام رسیدن آن وقت دارید تا سهام خود را به حد نصاب برسانید و واحد خود را در موعد مشخص تحویل بگیرید. اگر به هر دلیلی افرادی که پیش فروش سهام چیتگر را خریداری کردند نتوانستند به متراژ موردنظر برسانند، لازم است سهام را جمع کرده و واحدها را به صورت شریکی بگیرند. یکی از نمونه‌های موفق در منطقه 22 تهران و دریاچه چیتگر، پروژه ترنج در کوهک است که در موعد مشخص به اعضا تحویل داده شده و ارزش بسیار زیادی را برای آن‌ها به همراه داشته است.

2- خریداری امتیاز در 22 تهران و دریاچه چیتگر

همان‌طور که می‌دانید، تقریبا 90 درصد برج‌های در حال ساخت از نوع تعاونی بوده، لذا سرمایه گذاری و خرید این مدل برج‌ها باید حق عضویت را برای افراد داشته باشد.  این مدل پروژه ها شرایط خاص خود را دارند که از پیش تعیین شده و میزان نقدینگی آن‌ها بر اساس متراژ واحد، میزان پیشرفت کار و ... بررسی می‌شود. با توجه به اینکه اکثر تعاونی‌های مسکن از اعضا سود زیادی را دریافت نمی‌کنند، لذا قیمت ساخت به صورت علی الحساب دریافت می‌شود.

3- خرید برج‌های شخصی‌سازی شده

امروزه بیشتر خریداران و سرمایه گذاران اقدام به ساخت یا خرید پروژه‌های باکیفیتی می‌کنند تا خیال خود را از هر گونه شرایط نامناسب راحت کنند.  در منطقه 22 تهران و دریاچه چیتگر شما به خریدی راحت و آسان دست پیدا می‌کنید، چرا که در این برج‌های شخصی سازی شما طبقه و واحد معینی را خریداری می‌کنید و بر اساس خرید خود امکانات و متریال بیشتر و طراحی زیباتری را دریافت خواهید کرد. این امر قیمت بالاتری را هم برای شما در نظر می‌گیرد که باید پرداخت نمایید.  در واقع برج‌های شخصی ساز امکانات بیشتری چون استخر، سونا، جکوزی، لابی و سالن بیلیارد را در اختیار خریداران قرار می‌دهد. در این برج‌ها شما متناسب با هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید، پیشرفت کار خود را می‌بینید و سازنده متعهد به تحویل کار در موعد مشخص می‌گردد.

شرایط پرداخت در منطقه 22 تهران و دریاچه چیتگر

پیش فروش منطقه 22 تهران و دریاچه چیتگر بر اساس نحوه پرداختی‌ها بوده که متناسب با آن می‌توانید پیشرفت پروژه خود را ببینید. سازندگان شخصی می‌توانند برای سند تک برگ واحد خود مبلغی هم از ارزش واحد را در حدود 5 درصد نگه دارند. در انتهای کار پروژه‌ها بسته به موقعیت مکانی و کیفیت ساخت خود و چشم‌انداز زیبایی که دارد نصیب مالکان و خریداران یا سرمایه گذاران مختلف می‌شود.

سخن پایانی

در مجموع پیش فروش آپارتمان در چیتگر مزایای بسیار زیادی را برای سرمایه گذاران و خریداران به همراه دارد. سعی کنید از طریق مشاوره با افراد خبره در این حوزه، اطلاعات و آگاهی خود را در این زمینه افزایش دهید تا بتوانید متناسب با بودجه خود، واحد مناسبی را خریداری نمایید.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز