معرفی برج نرگس در منطقه 22 خرگوش دره

معرفی برج نرگس در منطقه 22 خرگوش دره

معرفی برج نرگس در منطقه 22 خرگوش دره


  •  قیمت آپارتمان خرگوش دره

  • انبوه سازان منطقه 22 تهران

  • اجاره آپارتمان در خرگوش دره

  • مجتمع های تجاری منطقه 22

  • برج نرگس مشهد

  • پروژه های مطمئن چیتگر

  • انبوه سازی چیتگر

 

 

املاک مسکن صدف 22    :    برج‌های نرگس در غرب دریاچه خلیج فارس قرار دارد که از شمال به اتوبان همت و از جنوب به اتوبان حکیم دسترسی دارد.

دسترسی آسان به باملند، ایرانمال، دریاچه خلیج فارس، پایانه تاکسیرانی، داروخانه، پارک چیتگر، پایانه اتوبوسرانی و میدان دریاچه که همه موارد در شعاع ۵۰۰ متری این برج ها واقع شده‌اند که امتیازی منحصر به فرد را برای شما رقم میزند.
تعاونی سازنده‌ی این برج جزو معتبرترین و بهترین تعاونی‌های منطقه بوده و از حیث کیفیت کار، مشتری می‌تواند با خیال راحت اقدام به پیش خرید از این مجموعه نموده و هیچ نگرانی بابت آن نداشته باشد و یک سرمایه‌گذاری امن و مطمئن را در کنار سکونت در منطقه‌ای آرام و با آب و هوای خوب تجربه کند.

 

 

برج مسکونی نرگس

شاید کمی تنگ نظرانه باشد اگر پروژه های منطقه 22 را محدود به برج های اطراف دریاچه بدانیم. زندگی در برج های اطراف دریاچه طی همین سه چهار سال گذشته شاید، از مزایا و امتیازات یک خانواده و خریدارانی که به منطقه پا می گذاشتند، به شمار می رفت. از طرفی گزینه های چندانی هم برای خریداران وجود نداشت جز همان چند برج اطراف دریاچه. الان اما اوضاع فرق کرده است. اطراف دریاچه ساخته شده و شکل گرفته است. برج های اطراف دریاچه قیمت پیدا کرده اند و مشتری های خود را دارد. اما مسئله ای که مهم است تمامی مشتریانی که پا به منطقه 22 می گذارند برج های اطراف دریاچه را نمی پسندند. اطراف دریاچه شلوغ شده است و ترافیک خیلی زیادی را-مخصوصا در روزهای تعطیل- شاهد هستیم و برای مشتریانی که در منطقه 22 به دنبال آرامش و آب و هوای خوب هستند، گزینه مناسبی محسوب نمی شود. بنابراین باید به دنبال گزینه هایی باشیم که در دیگر نواحی منطقه 22 در حال ساخت هستند و اتفاقا گزینه های خوب و مناسبی نیز در میان آنها یافت می شود.

حالا دیگر به جز برج های اطراف دریاچه که اتفاقا بیشترشان از مرحله پیشفروش خارج شده و به برج های تحویل شده تبدیل شده اند، برج های بسیار دیگری در نواحی دیگر منطقه مثل غرب دریاچه با دو شهرک مدرن و بزرگ چیتگر و شهید خرازی و البته کمی بیشتر که به سمت غرب برویم برج های آتی شهر و مرواریدشهر، شمال خرازی برج های شهرک آبشار ، شرق دریاچه و بلوار کوهک با برج های واقع در بلوار علوم فنون و اطراف آن و چند برج مجزا در قسمت شرق بزرگراه آزادگان و... بسیاری از پروژه های دیگر در نقاط مختلف منطقه 22 وجود دارند که مشتری ها و خریداران جدی منطقه به آنها به عنوان گزینه هایی بسیاری جدی فکر می کنند و مورد بررسی قرار می دهند.

در این مطلب قصد داریم یکی از پروژه های موجود در شرق بزرگراه آزادگان را معرفی کنیم. یک برج 20 طبقه به نام برج نرگس یا همان پروژه عقاب2 که جنب برج عقاب و جنوب برج های آفتاب مربوط به کارکنان مجلس شورای اسلامی در شرق بزرگراه آزادگان قرار گرفته و توسط تعاونی یادگاران حماسه که یک تعاونی مربوط به بازنشستگان سپاه می باشد و تا مرحله 8 طبقه اسکلت پیش رفته است. البته به همراه اسکلت سقف ها و تیغه چینی را نیز انجام داده است. متراژ واحدها 163 تا 185 متر و تمامی واحدها 3 خوابه می باشند. تحویل پروژه شهریور 98 بوده و قیمت تمام شده برای هر متر مربع بین 3 تا 3.2 میلیون تومان می باشد. جهت خرید یک واحد از برج نرگس 230 میلیون تومان نقد و ماهی 10 میلیون تومان اقساط نیاز دارد.

 خرید از برج نرگس برای کسانی که قصد سرمایه گذاری یا سکونت دارند یکی از بهترین گزینه ها می باشد. از طرفی تعاونی سازنده نیز یکی از بهترین سازندگان منطقه 22 بوده و از نظر کیفیت می توان این برج را در رده های بالای کیفیت قرار داد. از نظر نقل و انتقال و امنیت معامله نیز از آنجایی که مانند تمامی تعاونی های معتبر نقل و انتقال در دفتر تعاونی انجام می شود، جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد. در کل تعاونی هایی که نقل و انتقال در دفتر تعاونی انجام می دهند جای هرگونه تقلب و امکان اینکه یک امتیاز به چند نفر فروخته شود، کامل از بین می رود. بنابراین درباره این پروژه و برج نرگس نیز از آنجایی که نقل و انتقال براساس استعلام تعاونی و در دفتر تعاونی انجام می شود، امکان تقلب از بین می رود. بنابراین از این آیتم امتیاز کامل را می گیرد. از نظر کیفیت ساخت نیز این برج حرف های زیادی برای گفتن دارد. طبق بازدیدی که نگارنده اخیرا از پروژه داشت و تمامی واحدها با پلان و نقشه اصلاح شده و جدید، می توانند یکی از برترین کیفیت ها و بهترین و خوش نقشه ترین واحدهای یک برج در منطقه 22 باشد.

برج نرگس از نظر کیفیت ساخت واقعا امتیاز کامل را می گیرد. در مجموع برج نرگس می تواند بهترین انتخاب باشد برای آن دسته از خریدارانی که تا 250 میلیون می توانند پرداختی اولیه داشته باشند و تا 10 میلیون اقساط ماهیانه توان پرداخت داشته باشند. از نظر سرمایه گذاری نیز قیمت تمام شده با احتساب قیمت پارکینگ و انباری نهایتا متری 3.2 میلیون تومان می باشد که پیش بینی می شود در زمان تحویل تازه با احتساب قیمت امروز بازار- که کف قیمت است- ارزش چنین واحدی در برج نرگس متری 5 میلیون تومان برآورد می شود. بنابراین از نظر توجیه اقتصادی جهت سرمایه گذاری یکی از توصیه شده ترین برج های منطقه، برج نرگس است. 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (4 رای)