پرداخت وام ودیعه مسکن مستاجران به دو روش انجام خواهد شد

پرداخت وام ودیعه مسکن مستاجران به دو روش انجام خواهد شد

رئیس کل بانک مرکزی از دو روش پرداخت وام ودیعه مسکن به مستاجران خبر داد.


پرداخت وام ودیعه مسکن مستاجران به دو روش انجام خواهد شد که در روش اول گیرندگان وام یا همان مستاجران تسهیلات را به صورت یک ساله دریافت می‌کنند و تنها سود آن را به صورت ماهانه پرداخت می‌کنند و اصل پول پس از پایان سال پرداخت می‌شود. در روش دوم اما مشمولان دریافت وام ودیعه مسکن را سه ساله دریافت مکنند و بازپرداخت آن در مدت ۳۶ ماه خواهد بود.

متقاضیان واجد شرایط می‌توانند با ارسال کدملی سرپرست خانوار به شماره پیامکی ۳۰۰۰۷۳۶۴۰ از طریق تلفن همراه شخصی خود، نسبت به ثبت‌نام اولیه دریافت تسهیلات اقدام کنند. مهلت ثبت در ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۹ مرداد ماه به اتمام می‌رسد و زمان تکمیل اطلاعات و پرداخت تسهیلات پس از تدوین دستور العمل مرتبط توسط وزارت راه و شهرسازی، از طریق سامانه طرح اقدام ملی مسکن و بخشنامه بعدی این معاونت در همان تاریخ اعلام خواهد شد.

بر اساس اعلام رئیس بانک مرکزی ۲۰ هزار میلیارد برای این وام تخصیص پیدا کرده است و پس از اعلام اشخاص مشمول توسط وزارت راه و شهرسازی بانک مرکزی پرداخت وام را شروع می‌کند به ۱۳، ۳۰ و ۵۰ میلیونی بر اساس شهرها خواهد بود.

این احتمال وجود دارد که مانند باقی ثبت‌نام‌های انجام شده به این شیوه، مهلت تعیین شده تمدید شود اما شما نباید ریسک کنید و کار ثبت‌نام را به روزهای پایانی موکول نکنید.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز

حسن زاده 1 ماه و 3 هفته قبل

آخه چرا لقمه رو می چرخونید بعد میذارید دهن ملت! تو کدوم املاک پیش را مرحله ای دریافت کردند که شما مرحله ای تقدیم می کنید. چه عذابیه آخه انداختین به جان ملت ما شهرهای اطراف تهران تا آبیک هم گشتیم اولا که این باعث میشه بی کاری بیشتر میشه چون باید از تهران بریم دوما اجاره های اونجا هم کم از تهران نیست حداقل باید ۳۰ تومن پیش ماهی ۸۰۰ اجاره بدیم. چرا خون ملتو به جوش میارید چی میخواید؟ یه گیوتین بذارید یکی یکی سر ببرید خسته شدیم به والله خسته شدیم قد ۳۰ سال پیرمون کردید با این سیاستهاتون