پایان زمان تکمیل اطلاعات وام ودیعه مسکن

پایان زمان تکمیل اطلاعات وام ودیعه مسکن

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، گفت: سامانه مسکن ملی از امروز سه شنبه 25 شهریور ماه برای تکمیل اطلاعات وام ودیعه مسکن بسته شده است و مستاجران متقاضی وام ودیعه تا ساعت ۲۴ دوشنبه 24 شهریور مهلت داشتند مدارک خود را در سامانه بارگذاری کنند.


گروه‌های مشمول دریافت تسهیلات وام ودیعه مسکن، کارگران و حقوق‌بگیران ثابت با اولویت ازدواج‌های جدید و خانواده‌های پنج نفر و بیشتر، مشمولان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور و همچنین زنان سرپرست خانوار هستند. همچنین شرایط لازم برای دریافت تسهیلات شامل داشتن فرم ج سبز در سامانه وزارت راه و شهرسازی، نداشتن سابقه مالکیت از سال ۱۳۸۴ به بعد، متأهل یا سرپرست خانوار بودن، داشتن سابقه پنج سال سکونت در شهر مورد تقاضا، و اجاره نامه رسمی یا اجاره نامه ثبت شده در سامانه ثبت معاملات املاک و مستغلات و کد رهگیری است.

محمود محمودزاده خصوص،مهلت تکمیل اطلاعات وام ودیعه مسکن اظهارکرد: سامانه مسکن ملی از امروز سه شنبه 25 شهریور ماه برای تکمیل اطلاعات وام ودیعه مسکن بسته شده است و مستاجران متقاضی وام ودیعه تا ساعت ۲۴ دوشنبه 24 شهریور مهلت داشتند مدارک خود را در سامانه بارگذاری کنند.

بر اساس اطلاعیه وزارت راه و شهرسازی، همه متقاضیان تسهیلات ودیعه مسکن تا شب گذشته می‌توانستند با مراجعه به حساب کاربری خود در سامانه طرح اقدام ملی و از قسمت «مشاهده و پیگیری درخواست‌ها» نسبت به مشاهده وضعیت خود و انتخاب بانک مورد نظر جهت دریافت اخذ تسهیلات اقدام کنند.

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز