وام واحدهای مسکونی شهر جدید پردیس 10 میلیون تومان افزایش خواهد یافت

وام واحد های مسکونی شهر جدید پردیس 10 میلیون تومان افزایش خواهد یافت

وام واحد های مسکونی شهر جدید پردیس 10 میلیون تومان افزایش خواهد یافت
  • منتشر شده در : 17 آذر , 1395
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 226
  • 0

در صورت تایید بانک مرکزی، وام مسکن مهر پردیس 10 میلیون تومان افزایش خواهد یافت

علی الظاهر، افزایش وام مسکن مهر پردیس از 30 به 40 میلیون تومان در دستور کار بانک مرکزی قرار گرفته است.تسهیلات بانکی مسکن مهر در سال 95 به اندازه 5 میلیون تومان افزایش یافت و گویا قرار است این عدد از 30 میلیون به 40 میلیون برسد. پس از آنکه شرکت عمران پردیس قیمت جدید فازهای ۸، ۹، ۵ و۱۱را اعلام کرد متقضیان با مبالغی مواجه شدند که نشان از افزایش قیمت داشت به گونه ای که پرداخت سهم آورده از عهده خریداران خارج گشت.

چند روز پیش شرکت عمران شهر جدید پردیس با ارسال پیامک هایی به متقاضیان فاز 11 اعلام داشت برای اخذ قرارداد پنج برگی ضد جعل مبلغ 29 میلیون و 750 هزار تومان واریز کنند در حالی که پیش از این مبلغ این قرار داد 32 میلیون و 900 هزار تومان عنوان شده بود.بنابراین کاهش مبلغ فوق حاکی از آن است که وام 10 میلیونی برای متقاضیان پیش بینی شده است.

قیمت نهایی اعلام شده برای فاز های ۵، ۸، ۹ و ۱۱ واکنش برخی از متقاضیان را برانگیخت و منجر به شکل گیری تجمعاتی مقابل وزارت راه و شهرسازی، مجلس شورای اسلامی و نمایشگاه مطبوعات شد. کار به همین جا ختم نشد و متقاضیان به دیوان عدالت اداری شکایت بردند. از این رو تصمیم شرکت عمران بر آن شد تا به منظور مساعدت با متقاضیان  حجم تسهیلات را افزایش دهد.

شرکت عمران پردیس قیمت نهایی فازهای ۸، ۵ و ۹ جدید مسکن مهر را پس از تجدید نظر در قیمت های اطلاعیه اول ر ابتدای این ماه اعلام کرد.

املاک تهران

مطابق اعلام این شرکت سهم آورده متقاضی در فازهای ۹ و ۵ بدون تسهیلات بانکی و با در نظر گرفتن متراژ واحد ها و تیپ بلوک ها چیزی حدود 41 میلیون و 500 هزار تومان تعیین شده است.ضمنا از تاریخ 20/09/95 هر کدام از متقاضیان با واریزحداقل 35 میلیون و 900 هزار تومان از سهم آورده خود در اولویت افتتاح قرار گیرند.

سهم آورده متقاضی در فاز هشتم نیز بدون احتساب تسهیلات بانکی و در نظر گرفتن متراژ و تیپ بلوکها حداقل 56 میلیون و 200 هطار تومان برآورد شده است.همچنین این رقم برای پروژه امیر ساوالان کومه حداکثر 67 میلیون و 400 هزار تومان تعیین شده است.این شرکت برای آن دسته از متقاضیانی که مبلغ 49 میلیون و 500 هزار تومان از سهم آورده خود را پرداخت نمایند اقدام به به صدور و تحویل قرارداد مبنی بر میزان واریز و اولویت افتتتاح می کند.

در پروژه پردیس سازان نوید واقع در زون 3 فاز هشتم شهر جدید پردیس سهم آورده متقاضی بدون احتساب تسهیلات بانکی و با توجه به تیپ بلوک ها و متراژ واحد های مسکونی حداقل 58 میلیون و 500 هزار تومان و سقف آن 60 میلیون و 200 هزار تومان معین گردیده است.ضمن آنکه هر کدام از متقاضیان که حداقل 49 میلیون و 500 هزار تومان از سهم آورده خود را پرداخت کند شرکت نیز مبتنی بر میزان واریزی و اولویت افتتاح از آنان برای صدور و تحویل قرارداد پیش فروش دعوت می کند.

همچنین درادامه این اطلاعیه ذکر شده است که قیمت پروژه ها به گونه ای تعیین می شود که در کنار واقعی بودن امکان تمام کردن آنها فراهم شود. این اقدام با بهره مندی از دستورات وزارت راه و شهرسازی و استفاده از منابع مالی شرکت عمران پردیس انجام می شود. با این همه تلاش و کوشش فراوان شده است که با در نظر گرفتن وضعیت مالی متقاضیان بخش زیادی از هزینه ها از محل منابع داخلی شرکت تامین شود.

منبع:اقتصاد آنلاین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *