هشدار بانک مسکن به متقاضیان مسکن مهر

هشدار بانک مسکن به متقاضیان مسکن مهر
  • منتشر شده در : 26 آبان , 1395
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 609
  • 0

ارسال پیامک هشدار بانک مسکن به متقاضیان مسکن مهر و در خواست تشکیل پرونده تسهیلاتی تا مدت مشخص , که در صورت تاخیر در مراجعه باعث افزایش بدهی متقاضیان می شود.

متن پیام ارسالی بانک مسکن به شرح زیر می باشد: «متقاضی محترم مسکن مهر پردیس پیرو اطلاع قبلی لطفا تا تاریخ ۹۵/۹/۳۰ جهت تشکیل پرونده تسهیلاتی خود به آدرس پردیس، میدان عدالت، فروردین جنوبی، سوله ۳ مسکن مهر مراجعه فرمایید. تاخیر در مراجعه متقاضی باعث افزایش میزان بدهی ایشان می گردد. بانک مسکن.»

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل تسنیم، از بانک مسکن  اواخر شهریور ماه امسال نیز با ارسال پیامکی از آنها خواست نسبت به تشکیل پرونده فروش اقساطی اقدام کنند؛ «متقاضی مسکن مهر پردیس، لطفا در اسرع وقت جهت تشکیل پرونده فروش اقساطی با اصل و تصویرمدارک شناسایی و گواهی ضمانت متقاضی و ضامن به آدرس پردیس فاز یک میدان عدالت، فروردین جنوبی سالن ۳ مسکن مهر مراجعه نمایید. بانک مسکن.»

در حالی بانک مسکن و کارگزاری شرکت عمران پردیس نسبت به تاخیر در مراجعه متقاضیان هشدار داده اند که هنوز تکلیف دو مسئله بسیار مهم در خصوص واحدهای طرح مسکن مهر مبهم است؛ یکی زمان تحویل و دیگری قیمت نهایی واحدها.

متقاضیان باید برای تحویل واحد پرونده فورش اقساطی خود را تشکیل و تکمیل کنند، اما در شهر پردیس که چند وقتی است برخی مدیران سابق آن درگیر حواشی شده اند واحدهای مسکن مهر به دلیل نبود یا کمبود امکانات زیربنایی و روبنایی شرایط تحویل را ندارد. به همین دلیل نیز زمان تحویل واحدها بعضا با تاخیر سه ساله مواجه شده است.

در این وضعیت مشخص نیست با چه استدلالی پیامک هشدار به متقاضیان مسکن مهر ارسال شده است.

منبع:اقتصادآنلاین

یک دیدگاه در “هشدار بانک مسکن به متقاضیان مسکن مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *