نرخ خانه های حوالی ساحل گیلان

نرخ خانه های حوالی ساحل گیلان

 در مطلب زیر قیمت خانه‌های حوالی ساحل گیلان به  صورت جدول آمده است

یکی از ارزان‌ترین خانه‌هایحوالی ساحل گیلان ، مربوط به ویلایی با زیربنای ۶۵ متر در حومه شهرستان لنگرود و یکی از گران‌ترین‌ها مربوط به ویلایی در چابکسر رودسر است که به ترتیب با قیمت‌های ۴۶ میلیون و ۱۷ میلیارد تومان به فروش می‌رسند.

استان گیلان، از استان‌های شمالی ایران به مرکزیت کلانشهر رشت است؛ این استان، از شمال به دریای خزر و کشور آذربایجان، که از طریق آستارا با آن دارای مرز بین‌المللی است، از غرب به استان اردبیل، از جنوب به استان زنجان و قزوین و از شرق به استان مازندران محدود می‌شود.

برای هر کسی داشتن خانه‌ای در این استان خوش آب و هوا لذت‌بخش است و به نظر می‌رسد در برخی مناطق هر چه این خانه‌ها به دریا نزدیک‌تر باشد، ارزش بیشتری پیدا می‌کند.
برخی برای زندگی و بسیاری برای تفریح، ویلا یا واحد آپارتمانی در این استان خریداری می‌کنند و روزهای به یاد ماندنی از زندگی خود را در آنجا می‌گذرانند.

در میان خانه‌های ساحلی موجود در استان گیلان، ارزان‌ترین مربوط به ویلایی با زیربنای ۶۵ متر در حومه شهرستان لنگرود است که با قیمت ۴۶ میلیون تومان به فروش می‌رسد.به گزارش اقتصادنیوز، همچنین در میان این ویلاها، گران‌ترین مربوط به ویلایی واقع در چابکسر شهر رودسر است که با قیمت ۱۷ میلیارد تومان به فروش می‌رسد، زیربنای این ویلا دو هزار متر است و رو به دریا، جنگل، کوه و باغ دید دارد.

حوالی ساحل گیلان

حوالی ساحل گیلان

 

املاک تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *