معرفی تعاونی‌های منطقه22

معرفی تعاونی‌های منطقه22

تعاونی‌های منطقه22، برای افرادی که قصد خرید این منطقه و یا سرمایه گذاری در آن را دارند بسیار مناسب است. این منطقه به دلیل برخورداری از آب و هوای بسیار خوب و موقعیت عالی فوق‌العاده‌ای که دارد، موجب شده افراد بسیاری را جذب خود کند. مزایای بسیار زیاد این ناحیه جهت زندگی بر کسی پوشیده نیست، لذا در اینجا قصد داریم به بررسی و معرفی این تعاونی‌ها بپردازیم تا روی بخش‌های مختلف آن شناخت بیشتری کسب کنید.

 

شناخت مهم‌ترین ویژگی‌های تعاونی منطقه 22

اگر جزء افرادی هستید که تمایل دارید در منطقه 22 سرمایه گذاری کنید باید بدانید که در وهله اول انتخاب بهترین و معتبرترین تعاونی برای سرمایه گذاری امری بسیار مهم است. این انتخاب بر اساس اعتبار سازندگان و تعاونی آن مشخص می‌شود. در اینجا مهم‌ترین ویژگی‌هایی که می‌توانید برای انتخاب این ناحیه در نظر داشته باشید آورده شده است:

 1. بررسی میزان فعالیت تعاونی
 2. بررسی پروژه‌های موفق در حال اجرا
 3. نوع قرارداد سازنده یا اعضاء شرکت کننده
 4. اصالت سازنده
 5. بررسی اجزاء و عناصر پروژه

معرفی تعاونی های منطقه 22

 معرفی کامل تعاونی‌های منطقه22

قبل از خرید آپارتمان و سرمایه گذاری روی آن، بررسی میزان اعتبار تعاونی آن بسیار مهم است. برای اینکه اعتبار این منطقه را مورد بررسی قرار دهید، در وهله اول نیازمند این هستید که زمان کافی، ارتباطات مناسب با سازندگان و مالکان و تجارب افراد مختلف را بسنجید. حتی می‌توانید با کارشناسان مجرب این حوزه بابت کسب اطلاعات و افزایش آگاهی در این حوزه کمک بخواهید.

 تفاوت پروژه های تعاونی ساز و شخصی ساز

1-تعاونی فرتاک

طبق پژوهش‌هایی که تاکنون صورت گرفته مشخص شده است که تعاونی فرتاک جزء یکی از بهترین تعاونی‌های منطقه 22 تهران است که زیر نظر مدیریت و هماهنگی مهندس امیر مهدی کاویانی است. ایشان برنده لوح مدیر برتر در استفاده از تکنولوژی‌های ساختمانی و بهره‌وری تیم را دارند و دارای سابقه‌ای طولانی و حرفه‌ای در اجرای موفق بسیاری از پروژه‌های شناخته شده در ان ناحیه هستند. در کارنامه ایشان بیشترین میزان سوددهی به اعضاء وجود دارد که یک مزیت عالی محسوب می‌شود. از پروژه‌های موفق این تعاونی می‌توانیم به این موارد اشاره کنیم:

 • مجتمع تجاری اداری فرتاک
 • پروژه افرا
 • پروژه یاس 3

2- تعاونی بنیاد تعاون ارتش

یکی دیگر از بهترین و موفق‌ترین تعاونی‌های منطقه 22 تهران، تعاونی بنیاد تعاون ارتش است که زیر نظر ارتش جمهوری اسلامی ایران بنیان گذاری شده  دارای پروژه‌های متنوعی در این حوزه است که به خریداران تحویل داده شده است.

3- تعاونی عرش گستر همت

این تعاونی یکی دیگر از بهترین تعاونی‌های منطقه 22 شناخته شده که دارای رزومه مناسب و خوب جهت سرمایه گذاری و خرید می‌باشد. به دلیل موقعیت بسیار خوبی که دارد تاکنون توانسته سرمایه گذاران زیادی را به خود جذب کند. مجتمع پزشکان 1 و 2 یکی از نمونه‌های بارز و موفق این مجموعه در این منطقه است.

4- تعاونی شمیم رحمت

تعاونی شمیم رحمت به جرات می‌توانیم بگوییم یکی از تعاونی‌های فعل در منطقه 22 جهت سرمایه گذاری است که از پروژه‌های قابل سرمایه گذاری آن می‌توان به شمیم 3 شاره کرد.

5- تعاونی بنیاد تعاونی سپاه

تعاونی بنیاد تعاونی سپاه قدمت بالایی در این منطقه دارد و یکی از قدیمی‌ترین تعاونی‌های معروف و دیده شده در منطقه 22 تهران است. این تعاونی رزومه فعال بسیار خوبی را در حوزه کاری خود دارد. از پروژه‌های موفق این تعاونی می‌توانیم به این موارد اشاره کنیم:

 • پروژه مسکونی آسمان
 • شهرک مسکونی شهید خرازی

6- تعاونی شهید همت

یکی دیگر از نمونه‌های موفق تعاونی در منطقه 22، تعاونی شهید همت است که برای همکاری با آن لازم است با مجموعه بسیار خوب و کارشناسان مجرب آن‌ها در تماس باشید. از پروژه‌های موفق این تعاونی می‌توانیم به این موارد اشاره کنیم:

 • پروژه آرتمیس
 • برج سرو
 • پروژه پاسارگارد 1

7- تعاونی نیکان سازه سدید

یکی ازتعاونی‌های بسیار خوب و موفق در منطقه 22 تهران، تعاونی نیکان سازه سدید است که سابقه بسیار طولانی و حرفه‌ای در این حوزه دارد. از پروژه‌های موفق این تعاونی می‌توانیم به این موارد اشاره کنیم:

 • تریتیوم 1 تا 4
 • ترییتیوم vip

8- تعاونی ابنیه همت

از تعاونی‌های قدیمی و پرسابقه در منطقه 22 تهران، تعاونی ابنیه همت را می‌توانیم مثال بزنیم. سابقه بسیار بالای این تعاونی موجب شده خریداران و سرمایه گذاران بسیاری جذب انتخاب تعاونی شوند. از سال 91 این تعاونی شروع به کار کرده و از پروژه‌های موفق بسیاری برای کسب سابقه و روزمه کاری استفاده نموده است:

 • پروژه تعاونی البرز
 • پروژه تعاونی زاگرس

9- تعاونی ابنیه آکام

این تعاونی از سال 97 تا کنون در روزمه خود فعالیت‌های بسیار درخشانی را ثبت نموده است. ابنیه آکام پروژه‌های بسیار موفقی در کارنامه خود دارد که از جمله آن‌ها می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • پروژه‌های نارنجستان 1 و 2
 • پروژه‌های نارنجستان 3 و 4 که در حال حاضر در دست احداث است.

10- تعاونی اریکه پارسیان

تعاونی اریکه پارسیان یک نمونه بسیار موفق و حرفه‌ای است که از سال 1398 تاکنون شروع به انجام فعالیت کرده و جزء تعاونی‌های برتر در منطقه 22 به شمار می‌رود. از پروژه‌های موفق این تعاونی می‌توانیم به این موارد اشاره کنیم:

 • پروژه برج مسکونی مروارید بقیه الله

معرفی و بررسی لیست پروژه‌های تعاونی فرتاک جهت سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران

همان‌طور که در بالا به آن اشاره شد، تعاونی فرتاک یک نمونه حرفه‌ای و موفق جهت سرمایه گذاری است که از سال 1399 تا به الان در حوزه ملک و سرمایه گذاری فعالیت داشته است. از پروژه‌های موفق تعاونی فرتاک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برج مسکونی آبشار f3, f2 , f4
 • برج افرا
 • برج تجاری- اداری امید
 • برج افق فرتاک
 • برج فراز
 • برج فرتاک

به عنوان مثال، در بررسی برج افق فرتاک می‌توانیم بگوییم که این برج جزء یکی از پیشرفته‌ترین و بهترین نمونه‌های سرمایه گذاری در ملک است که در شهرک مروارید شهر واقع شده و از امکانات بسیار خوبی برخوردار است.  مساحت این ناحیه چیزی در حدود 14995 متر مربع مشخص شده که با 256 واحد در 21 طبقه طرح ریزی شده است.

سخن پایانی

در مجموع تعاونی‌های منطقه22 به دلیل سابقه طولانی و روزمه کاری بسیار خوبی که دارند در بین خریداران و سرمایه گذاران شناخته شده‌اند. می‌توانید با بررسی نوع تعاونی و شناخت کافی روی آن، به انتخاب و خرید ملک در این ناحیه بپردازید. هم‌چنین مشاوره با کارشناسان خبره در این حوزه می‌تواند کمک فراوانی به شما جهت انتخاب درست‌تر تعاونی کند.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (1 رای)