معاون وزیر راه: هیچ واحد مسکن مهری بدون امکانات تحویل داده نمی شود

معاون وزیر راه: هیچ واحد مسکن مهری بدون امکانات تحویل داده نمی شود

معاون وزیر راه اظهارکرد: به شرکت های عمران شهرهای جدید کشور تاکید کرده ایم اگر واحدی از مسکن مهر آماده نباشد و بدون امکانات مانند برق گاز، آب و ... باشد به هیچ عنوان به متقاضیان تحویل ندهند.مگر اینکه به درخواست خود متقاضیان واحدها بدون یکی از امکانات تحویل شود. در غیر اینصورت هیچ مسکن مهری را بدون امکانات تحویل متقاضیان نمی دهیم. 

حبیب الله طاهرخانی در ادامه گفت: در صورتی که واحد مسکن مهر آماده نباشد و امکانات زیربنایی را نداشته باشد متقاضی برای فروش اقساطی به بانک معرفی نمی شود وچنانچه واحد نیمه تمامی از سوی شرکت های عمرانی برای فروش اقساطی به بانک معرفی شده باشند با آنها برخوردهای لازم صورت خواهد گرفت. مگر این که به اصرار خود متقاضی واحد نیمه کاره تحویل داده شود که در این صورت برای فروش اقساطی به بانک معرفی می شود.

معاون وزیر راه اضافه کرد: در برخی از پروژه های مسکن مهر قبل اینکه بعضی از امکانات در واحدها انجام شود باید ابتدا واحد فروش اقساطی شود تا بتوانیم بعضی از امکانات را در واحدها نصب کنیم به عنوان مثال، خرید پکیج بر عهده متقاضی است تا زمانی که متقاضی پکیج را خریداری نکند،کنتور گاز نصب نمی شود.
طاهرخانی گفت:حتی در برق سه فاز واحدهای مسکن مهر (برق عمومی) نیز بعضا منتظر می مانند تا تمام مالکان ساکن شوند.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز