قیمت اجاره مسکن در مناطق 22گانه تهران

قیمت اجاره مسکن در مناطق 22گانه تهران

یک آپارتمان چهار خوابه ۳۳۰ متری با عمربنا 4 سال، در شمال تهران ببه قیمت  چهار میلیارد تومان رهن می‌رود.اجاره آپارتمان‌ها در شمال تهران همانند قیمت فروش آن سرسام آور است.


ابتدا از مرکز تهران شروع می‌کنیم جایی که اجاره بهای یک آپارتمان ۵۰ متری ۱۰ ساله دوخوابه در اطراف دانشگاه تهران، معادل ۱۰۰ میلیون تومان رهن به اضافه ۱۰۰ هزار تومان ماهانه، اجاره می‌شود. کمی بالاتر در خیابان جمال‌زاده یک آپارتمان ۶۰ متری ۱۰ ساله با ۵۰ میلیون رهن و سه میلیون تومان ماهانه، اجاره می‌رود؛ یک آپارتمان ۶۹ متری پنج سال ساخت در حوالی پارک لاله نیز با چهار میلیون تومان ماهانه به اضافه ۵۰ میلیون تومان رهن، به اجاره می‌رود.

اما اجاره آپارتمان‌ها در شمال تهران شبیه نرخ فروش آنها سرسام آور است. یک آپارتمان چهار خوابه ۳۳۰ متری چهار ساله، چهار میلیارد تومان رهن می‌رود. رهن یک آپارتمان ۲۷۰ متری پنج خوابه، ۱۲ سال ساخت در ولنجک نیز معادل یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان است. یک آپارتمان ۲۶۰ متری سه خوابه هشت سال ساخت نیز در نیاوران با ۵۰۰ میلیون تومان رهن به اضافه ۲۵ میلیون تومان ماهانه، به اجاره می‌رود.

جنوب شهر تهران نیز قیمت‌ های ارزان تری دارد هرچند که باز هم بالاست. در خیابان دولتخواه درنزدیکی اتوبان آزادگان، یک آپارتمان ۶۰ متری دوخوابه نوساز با ۸۰ میلیون تومان رهن می‌رود؛ آپارتمان ۵۰ متری ۱۷ ساله در نازی آباد نیز با ۵۰ میلیون تومان رهن و ۶۰۰ هزار تومان ماهانه، اجاره می‌رود. آپارتمان ۵۵ متری ۹ ساله در محله انبار نفت نیز با ۴۰ میلیون تومان رهن و ۱.۱ میلیون تومان ماهانه، اجاره می‌رود.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (2 رای)