معرفی مجتمع مسکونی سما

معرفی مجتمع مسکونی سما

مجتمع مسکونی سما یکی  دیگر از مجتمع های مسکونی است که در انتهای بزرگراه خرازی ساخته شده است.

این مجتمع مسکونی فول امکانات که دارای تمامی امکانات رفاهی و مسکونی است، در قالب 12 برج 15 طبقه ساخته شده اند که از این 15 طبقه، 2 طبقه آن منفی و متعلق به پارکینگ، 1 طبقه متعلق به لابی به همراه لابی من 24 ساعته  و 12 طبقه مثبت می باشد.

از نکاتی که درباره این برج ها باید دانست، سازنده آن است که شرکت ظفرکارکه از تعاونی های اورگان سپاه محسوب می شود می باشد و نقل و انتقال تمامی واحد ها، در دفتر تعاونی انجام می پذیرد.

مجتمع مسکونی سما

همانطور که گفته شد، این برج ها دارای 12 طبقه مثبت هستند ولی بسته به نوع متراژ، تعداد واحد ها در طبقات متفاوت می باشد؛ بدین صورت که:

در طبقات 1 الی 8، در هر طبقه 6 واحد و در طبقات 9 الی 13، در هر طبقه 4 واحد وجود دارد..

متراژ  واحد ها در این برج ها از 96 متر الی 137 متر می باشد و به صورت 2 خواب و 3 خواب، طراحی شده اند.

امکانات و مزایای مجتمع مسکونی سما

همانطور که در ابتدا گفته شد، این مجتمع مسکونی از مجتمع های مسکونی فول امکاناتی است که امکاناتی همچون: مسجد، واحد ها و مجتمع تجاری،  فضای سبز و برخی امکانات آموزشی را برای ساکنین این مجتمع فراهم آورده است؛ به طوری که می تواند، ساکنین را از خارج شدن از محدوده مجتمع برای رفع نیاز های خود، بی نیاز نماید.

مجتمع مسکونی سما

از  دیگر مزایای این برج  ها، وجود 2 لاین آسانسور در هر برج، سالن اجتماعات، لابی من 24 ساعته، سالن ورزشی و نگهبان 24 ساعته می باشد که امنیت و آسایش لازمه را برای ساکنین به همراه خواهد داشت.

 

دسترسی های مجتمع مسکونی شرکت ظفرکار

بی شک، دسترسی محلی مناسب از مزایایی است که در مورد یک مجتمع مسکونی، بسیار حائز اهمیت است.

بر اساس آنچه که گفته شد، مجتمه مسکونی سما که شامل بلوک های c1  الی c12می شود، در انتهای بزرگراه خرازی (شهرک شهید باقری)  قرار گرفته است و  این موقعیت مکانی، دسترسی آسان به بزرگراه همت غرب، بزرگراه حکیم و بزرگراه تهران – کرج را در اختیار ساکنین قرار می دهد.

مجتمع مسکونی سما

هم چنین، این مجتمع مسکونی، دارای دسترسی آسان به مجموعه تفریحی آبشار تهران، مجموعه تفریحی لتمان کن و مجموعه تفریحی دریاچه را همراه خود دارد.

 

لازم به ذکر است که  موقعیت مکانی برج های سما، مزیت مهمی همچون آب و هوای مناسب و ویو زیبای کوهستان را  در کلان شهری  همچون تهران  دارا است که بی شک آن را به گزینه مناسبی برای  زندگی تبدیل می کند.

مجتمع مسکونی سما

جهت مشاهده فایل های فروش و  قیمت های به روز، بر روی لینک مجتمع مسکونی سما، کلیک نمایید.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز