معرفی برج های ارگ چیتگر منطقه22

معرفی برج های ارگ چیتگر منطقه22

معرفی برج های ارگ چیتگر منطقه22


 

 

املاک مسکن صدف 22   :  

 مجتمع ارگ چیتگر منطقه 22 تهران یکی از مجموعه مجتمع های غرب دریاچه چیتگر است . این مجتمع مسکونی است و دارای دو برج و طراحی آنها شکل هرمی دارد . عملیات ساخت این پروژه زیر نظر تعاونی مسکن کارکنان صدا و سیما به اتمام رسیده است.

با توجه به سرمایه اختصاص یافته به این پروژه از سوی تعاونی مسکن کارکنان صدا و سیما این پروژه دارای فول امکانات میباشد .

نکته حائز اهمیت درخصوص پروژه ارگ صدا و سیما، سند دار بودن واحدها در این مجتمع است که این مهم متقاضیان را از مراجعه به دفتر تعاونی بی نیاز کرده است.

 

 

 

مجتمع مسکونی ارگ چیتگر  یکی دیگر از برج های فول امکاناتی است که در منطقه 22 ساخته شده است.

مجتمع مسکونی ارگ چیتگر شامل دو  برج بسیار زیبا می شود که سازنده و صاحب امتیاز آن، تعاونی مسکن کارکنان صدا و سیما است. این برج ها به صورت حرمی  شکل ساخته شده اند و جزء برج های زیبا و برج های لوکس منطقه 22به حساب می آیند.

مجتمع مسکونی ارگ چیتگر

مزایا و امکانات برج های ارگ چیتگر

همانزور که گفته شد، این مجتمع مسکونی شامل دو برج می شود که به صورت حرمی و در جوار یکدیگر ساخته می شوند و می توان ظاهر زیبای ان را که سیمان سفید تشکیل شده است را، یکی از مزایا این برج دانست. برج های ارگ چیتگر هر کدام شامل 2 لاین آسانسور، 1 طبقه لابی به همراه لابی من 24 ساعتع و بسیاری از امکانات رفاهی هستند که  رفاه و آسایش ساکنین را تامین کرده است. از دیگر مزایا و امکانات این برج ها، موقعیت مکانی آنها است که علاوه بر دسترسی های بی شماری که به همراه خود دارد، ویو بسیار زیبای جنگل چیتگر را در اختیار ساکنین قرار می دهد. هم چنین،  تمام واحد ها دارای  بالکن می باشند.

خصوصیات مجتمع مسکونی تعاونی کارکنان صدا و سیما

  این برج ها در 17 طبقه ساخته شده اند که شامل 3 طبقه منفی برای پارکینگ، 1 طبقه برای لابی و 13 طبقه مثبت برای واحد های مسکونی  می شود. تعداد واحد ها در طبقات برج ها، به علت هرمی بودن  برج و البته به خاطر تغییر متراژ متفاوت است؛ بدین صورت  که از طبقه اول تا ططبقه هشتم، به صورت قرینه وار، در هر طبقه 10 واحد مسکونی و ازطبقه نهم تا طبقه دوازدهم، 6 واحد، به صورت قرینه، وجود دارد.

مجتمع مسکونی ارگ چیتگر
در مورد متراژ واحد ها نیز، از 60 متر، 66 متر، 72  متر، 83 متر، 96 متر و  112 متر متغیر است که به صورت دو خواب و سه خواب ساخته شده اند. یکی دیگر از مزایایی که می توان  در مورد این مجتمع مسکونی به آن اشاره کرد، وضعیت سند آن است که کاملا به صورت آماده است و نقل و انتقال مستتقیما با خود مالک انجام می شود وو نیازی به مراجعه به دفتر تعاونی نیست. این موضوع در حالی است مه بسیاری از برج های قدیمی تر منطقه 22، هنوز دارای سند نیستند و نقل و انتقال می بایست در دفتر تعاونی انجام پذیرد.  

جهت مشاهده فایل های فروش و قیمت  های به روز، بر روی لینک مجتمع مسکونی ارگ چیتگر، کلیک نمایید.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (7 رای)