قیمت جدید مسکن در طرح ملی مسکن هشتگرد

قیمت جدید مسکن در طرح ملی مسکن هشتگرد

از ۴۰۰هزار واحد مسکونی  طرح اقدام ملی مسکن ۲۱ هزار واحد مربوط به شهر جدید هشتگرد است که تاکنون زمین ساخت ۱۰ هزار واحد از این تعداد، جانمایی و مراحل آماده‌سازی برای فاز اول انجام‌شده است.که اکثر این ۲۱ هزار واحد در فاز های ۴ و ۷قرار دارد. 

قیمت مسکن در هشتگرد

محمدعلی حاجی‌زاده در مورد قیمت مسکن در شهر جدید هشتگرد گفت: تلاش ما در هشتگرد این است که واحدها با کیفیت خوب ساخته شود و قیمت تمام شده به آن‌چه مهندس اسلامی وزیر راه و شهرسازی اعلام کردند نزدیک باشد.فعلا منتظر نتیجه پایش نفرات ثبت نامی در سامانه هستیم. اقدامات اولیه جهت فراخوان و انتخاب پیمانکار برای آغاز عملیات اجرایی انجام شده است.
به گفته وی قیمت مسکن در هشتگرد به صورت قیمت تمام شده عرضه می شود یعنی بر اساس قیمت زمین و ساخت خواهد بود و به دلیل اینکه تمام اقشار مختلف توانای خرید در این شهر را داشته باشند واحد ها در چند تیپ مختلف و با قیمت های متفاوت عرضه می شود.اما با توجه به اینکه گفته می‌شود واحدهای طرح اقدام ملی مسکن در هشتگرد به قیمت تمام شده عرضه خواهد شد، اما با توجه به هزینه‌های کنونی، قیمت‌ها بین ۲.۵ تا ۳ میلیون تومان برآورد می‌شود؛ 

حاجی زاده درباره تاثیر مترو هشتگرد بر روی قیمت واحدها در این طرح گفت : افتتاح مترو هشتگرد تاثیر مناسبی در ارزش افزوده واحدها و رونق این شهر خواهد داشت. اما این‌طور نیست که بعد از افتتاح مترو قیمت خانه در این شهر به یکباره افزایش چشمگیری داشته باشد و این افزایش با ورود سرمایه گذاران بصورت تدریجی خواهد بود در پروژه اقدام ملی نیز قیمت زمین توسط کارشناسان رسمی دادگستری تعیین می‌شود با این حال تمام تلاش ما این است که قیمت تمام شده‌ی ساخت، معقول و متعادل باشد تا اقشار متوسط بتوانند از این طرح بهره‌مند شوند.

متراژ واحدهای مسکن ملی در هشتگرد

به گفته حاجی زاده متراژ واحدها در این طرح به طور میانگین ۷۵ متر مربع خواهد بود جزئیات دقیق پس از تعیین تکلیف نفرات ثبت نامی اعلام وانتخاب پیمانکار نیز برابر شیوه‌نامه‌هایی که ابلاغ خواهد شد مشخص می‌شود.
 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز