قیمت آپارتمان شهرک چیتگر

قیمت آپارتمان شهرک چیتگر

قیمت آپارتمان شهرک چیتگر


 

همانطور که می دانید شهرک چیتگر یکی از مناطق بسیار معروف و نیز پرطرفدار استان تهران است که در سال های اخیر به دلیل امکانات فراوان و لوکس این منطقه ، بسیاری از افراد مشتاق خرید آپارتمان در شهرک چیتگر هستند . شهرک چیتگر دارای دریاچه ، طبیعت سرسبز و بسیار زیبا ، آب و هوای مناسب و دیگر ویژگی های منحصر به فرد ، مورد توجه بسیاری از مردم شده است به طوریکه درصد بسیار زیادی از افراد اقدام به خرید آپارتمان در این منطقه نموده اند.

 

مختصات اقتصادی شهرک چیتگر

بدون تردید شهرک چیتگر یکی از پدیده های نوین از دیدگاه سرمایه گذاری ملکی، جایگاه ویژه ای در میان کارشناسان و نظریه پردازان اقتصادی باز کرده است. این شهرک که بنیاد تعاون ارتش متولی ساخت آن می باشد با داشتن 5 پهنه سهم بسزایی از برج های منطقه 22 را در خود جای داده است و از جمله مهمترین شهرک هایی است که طراحی و ساختش نتیجه ی احداث دریاچه ی توریستی تفریحی خلیج فارس بوده است و حجم زیادی از معاملات منطقه 22 را، امتیازهای تعاونی های مختلف شهرک چیتگر به خود اختصاص داده است. از منظر اقتصادی شهرک چیتگر بدلیل اینکه برج های خود را به صورت پیشفروش و تعاونی می سازد، جایگاه ویژه ای دارد چرا که خانواده های ایرانی که مبلغی پس انداز خود را در آن حدی نمی بینند که بتوانند با آن خانه آماده خریداری کنند، براحتی می توانند به پیش خرید امتیازی از واحدهای برج های تعاونی ساز در شهرک چیتگر فکر کنند و از آنجایی که هر کدام از پهنه های شهرک چیتگر شیوه خرید متفاوتی را به خریداران پیشنهاد می دهند، خریدار می تواند با هر شیوه ای که توان پرداخت خود را مطابق می بیند هماهنگ شود. از لحاظ اعتبار نیز بدلیل اینکه تعاونی های ارگانی به لحاظ اعتباری که از ارگان دولتی متبوع خود می گیرد می تواند اعتماد مشتری را جلب کند و شیوه نقل و انتقال آنها نیز که به صورت دفترچه ای می باشد و در تعاونی نقل و انتقال انجام می شود و در کنار وکالتنامه و اقرارنامه محضری، دفترچه مالکیت واحد که حکم پیش سند را دارد نیز در تعاونی منتقل می شود به نوعی راحتی خیال مشتری را در بر دارد.

آب و هوای بی نظیر شهرک چیتگر

مزیت بسیار بزرگ دیگری که شهرک چیتگر برای شما دارد این است که این شهرک دارای آب و هوای بسیار خوب و مطبوعی است. دلیل این موضوع آن است که اولا در این شهرک وزش باد از غرب به خوبی حس می شود و همین موضوع باعث می شود تا به هیچ وجه احساس گرما نکنید. در کنار این موضوع قرارگیری پارک های جنگلی مختلف در این منطقه از جمله پارک جنگلی چیتگر، پارک جنگلی لتمان کن، پارک جنگلی خرگوش دره و بوستان جوانمردان در این منطقه باعث شده است تا آب و هوای این شهرک بسیار مطبوع و جذاب باشد و ساکنین این شهرک نهایت رضایت را از آب و هوای آن داشته باشند.

 

قیمت آپارتمان در شهرک چیتگر

همچنین قیمت تمام شده براساس هر متر مفید نیز ارقام مناسب و وسوسه انگیزی را در برابر دیدگان مشتری می گسترد. با قیمت متری 1.7 تا 2.5 میلیون هر مشتری می تواند به پیش خرید یک واحد در برج های نوساز یک شهرک مدرن و مهندسی ساز فکر کند. شهرک چیتگر از لحاظ موقعیت جغرافیایی نیز به نکات قوت خود می افزاید. وجود مرکز خرید عظیم ایران مال یا بازار بزرگ ایران دقیقا جنب شهرک چیتگر و چسبیده به پهنه B تاثیر بسزایی در آینده این شهرک دارد. این موقعیت ویژه در کنار بزرگترین شهربازی خاورمیانه، هزار و یک شهر دقیقا روبروی شهرک چیتگر و همچنین مرکز مغز و اعصاب پروفسور سمیعی در مجاورت شهرک چیتگر، مرکزیتی به شهرک چیتگر می دهد که در آینده ای بسیار نزدیک این شهرک را به مرکز مدرن منطقه 22 تبدیل می کند. همچنین بلوار تجاری چهارباغ که دور دریاچه کشیده می شود و دقیقا از وسط شهرک چیتگر عبور می کند افزون بر تمام نکات مثبت فوق الذکر، تمامی نیازهای تجاری شهرک را تامین می کند. پهنه A هم اکنون از بقیه پهنه ها آماده تر است و 4 برج آن تحویل شده و زندگی در آنها جاری است. پهنه B به صورت سهام های 63 و 33 متری عرضه می شود و قسط ندارد، تنها در زمان تحویل هزینه پارکینگ و انباری و ضریب طبقات دریافت می شود. پهنه C به صورت امتیازی عرضه می شود و مابقی مبلغ در دوره های 3 ماهه و 6 ماهه دریافت می شود و تحویل های آنها بیشتر 97 و 98 می باشد. ساخت پهنه D فعلا در گرو مجوز سازمان محیط زیست است بدلیل نزدیکی به حریم پارک چیتگر و باغ ملی گیاهشناسی و پهنه E نیز هنوز شروع نشده که نزدیک ترین پهنه به دریاچه می باشد. شهرک چیتگر غرب دریاچه واقع شده است و مابین بزرگراه خرازی و امتداد حکیم واقع شده است و بلوار پژوهش این دو بزرگراه را به هم متصل کرده است. در انتها باید گفت شهرک چیتگر چه به لحاظ سکونت و چه به لحاظ سرمایه گذاری، بستری مناسب را برای سرمایه های خرد و متوسط فراهم نموده است تا مشتریانش، سطح جدیدی از زندگی مدرن شهری را در برج های بلندمرتبه تجربه کنند.   نگارنده ؛ بزرگمهر کیانی  

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (4 رای)