فروش اقساطی واحدهای مسکن مهر ناتمام تا پایان خرداد 99

فروش اقساطی واحدهای مسکن مهر ناتمام تا پایان خرداد 99

مدیر کل دفتر اقتصاد مسکن درباره فروش اقساطی واحدهای مسکونی مهر گفت: بعداز دریافت اطلاعات از بانک مسکن درخصوص واحدهای فروش اقساطی از 21 استان، جلساتی جداگانه با هریک از استان‌ها درباره تکمیل، تحویل و فروش اقساطی واحدهای مسکونی مهر برگزار کرده ایم و بعداز بررسی پروژه ها تعیین تکلیف شدند.

در این جلسات مقرر شد تمامی پروژه های تکمیل شده ای که تاکنون فروش اقساطی نشده اند تا 30 اسفند فروش اقساطی شوند و پروژه هایی که تاکنون تکمیل نشده و فروش اقساطی نشده اند نهایتا تا پایان خرداد 99 فروش اقساطی شوند 

اصلانی در خصوص ساماندهی بازار اجاره بها گفت: برنامه هایی برای ساماندهی بازار اجاره بها در دستور کار قرارداده ایم یکی از برنامه های وزارت خانه استفاده از ظرفیت‌های پروژه‌های مشارکتی در برنامه اجاره‌داری حرفه‌ای است و همچنین راه اندازی سامانه املاک و اسکان و دریافت مالیات از خانه های خالی است که تا پایان سال از آن رونمایی خواهیم کرد.

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن گفت: لایحه اصلاح قانون مالیات بر خانه‌های خالی از طریق راه و شهرسازی به دولت ارائه شده و با تصویب این لایحه، ارائه اطلاعات به وزارت راه و شهرسازی از سوی سازمان‌ها و وزارتخانه‌های مرتبط به عنوان متولی تهیه سامانه شناسایی خانه‌های خالی اجباری می‌شود. که این برنامه تا قبل از پایان سال راه اندازی می شود.

اصلانی تصریح کرد: این سامانه در اختیار وزارت راه و شهرسازی قرار می‌گیرد و دسترسی از سوی وزارتخانه راه و شهرسازی به وزارت اقتصاد داده می‌شود تا آن وزارتخانه (اقتصاد) اطلاعات را از سامانه برای اخذ مالیات، استفاده کند واز طرفی از فیلدهای اطلاعاتی سازمان امور مالیاتی استفاده کرده و اطلاعات مربوط به سامانه تکمیل می‌شود.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز