معرفی شهرک صدف منطقه 22

معرفی شهرک صدف  منطقه 22

شهرک صدف یکی از شهرک های قدیمی و زیبایی است که در شمال بزرگراه همت ساخته شده است.

شهرک صدف یکی از شهرک های نسبتا قدیمی منطقه 22 است که در حدود 10 سال پیش, توسط تعاونی مسکن بازنشستگان ارتش, در قسمت شمال بزرگراه همت و در ارتفاع ساخته شده است. این شهرک, شهرک دیگری با نامشهرک ابشار را نیز در خود جای داده است.

شهرک صدف
 

 

صفحات زیر را هم حتما ببینید :

 

از آنجایی که ساختمان های شهرک صدف دارای قدمت بیشتری نسبت به دیگر محدوده های منطقه 22 هستند, دارای امکانات کامل همانند آیفون تصویری, دوربین مداربسته و بسیاری از امکانات می باشند. یکی از مزیت های بزرگ این شهرک, دسترسی آسان به بزرگراه هایی همچون همت و آزاد راه تهران_ کرج است که رفت و آمد را سهولت می بخشد.

هم چنین, این شهرک دارای دسترسی های تفریحی به مجموعه تفریحی آبشار تهران و بوستان جنگلی لتمان کن است. دسترسی به شهرک های اطراف نیز, تامین نیاز های تجاری ساکنین را به همراه خود دارد. در محوطه این شهرک, فضا سازی به طور کامل انجام شده است و دارای فضای سبز زیبا و آب و هوای بسیار مناسبی می باشد. همانطور که گفته شد, شهرک صدف که شهرک آبشار را نیز در خود جای داده است, دارای 120 بلوک است که به صورت 4 طبقه, ساخته شده اند. اسکلت تمام ساختمان ها از بتن است و نمای زیبای آن ها را, سنگ تشکیل داده است.تمام واحد ها دارای پارکینگ و انباری مجزا هستند و در تمامی ساختمان ها, 1 لاین آسانسور تعبیه شده است. در محوطه این شهرک, خیابان کشی هایی وجود دارد که می تواند به آسانی, امکان پارکینگ مهمان را فراهم کند.

شهرک صدف
سرمایش در بلوک های این شهرک به صورت کولر و گرمایش, به صورت شوفاژ وجود دارد.

جهت مشاهده فایل های فروش و قیمت های به روز, بر روی لینک ( شهرک صدف ) کلیک نمایید.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (7 رای)