معرفی شهرک مسکونی اسکان سبز منطقه 22

معرفی شهرک مسکونی اسکان سبز منطقه 22

 

شهرک اسکان سبز یکی از شهرک ها یا مجتمع های مسکونی است که در شمال بزرگراه همت واقع شده است.

شهرک اسکان سبز که توسط تعاونی مسکن آگاهی نیروی انتظامی ساخته شده است، جمعا دارای 300 واحد مسکونی می باشد که در قالب 14 بلوک، ساخته شده اند. تمام واحد های این بلوک ها دارای بالکن هستند و در متراژ های 110 متری، 120 متری، 135 متری و 145 متری ساخته شده اند.

شهرک اسکان سبز

این بلوک ها از معماری زیبایی برخوردار هستند که دارای سقف شیروانی نیز می باشد. البته یکی از مزایای بسیار مهم این مجتمع مسکونی موقعیت مکانی خوب آن است که علاوه بر آب  و هوای مناسب، دسترسی و مجاورت با شهرک شهید باقری که یکی از پرامکانات ترینمحله های منطقه 22 است را فراهم آورده که، ساکنین این مجتمع مسکونی را از نظر نیاز به واحد های تجاری بی نیاز می سازد.

در تمامی بلوک های این مجتمع مسکونی، 2 لاین آسانسور به صورت باربر و نفربر تعبیه شده است. هم چنین، جهت رفاه و نظافت ساختمان ها، در تمامی بلوک ها سرایداری 24 ساعته وجود دارد.

در محوطه شهرک مسکونی اسکان سبز، علاوه بر فضای سبز زیبا و تدابیر روشنایی، خیابان کشی انجام شده است که به علت امنیتی که وجود دارد، می تواند به عنوان پارکینگ مهمان نیز مورد استفاده قرار گیرد.

از دیگر امکانات داخلی این ساختمان ها می توان به سیستم اعلام و اطفا حریق اشاره کرد در تمامی بلوک ها وجود دارد. هم چنین، یکی از مزیت های بزرگ این واحد ها، دارا بودن ویو زیبای دریاچه است که افراد زیادی را جذب این بلوک ها می نماید.

 

شهرک اسکان سبز

این بلوک ها، از اسکلت فلزی ساخته شده اند و نمای آن ها را ترکیبی از سنگ و سقف شیروانی ساخته شده است که نمای بسیار زیبایی به این بلوک ها، داده است. هم چنین، لازم به ذکر است که کف تمام واحد ها از سرامیک می باشد.

بی شک، دسترسی های رفت و آمدی، نکته قابل توجهی برای یک مجتمع مسکونی است؛ دسترسی به بزرگراه های همت و حکیم و آزاد راه تهران – کرج، این دسترسی ها را به وجود آورده است و این شهرک مسکونی را به شهرکی پر طرفدار تبدیل کرده است.

شهرک اسکان سبز

نقل و انتقال واحد های این مجتمع مسکونی، در خود تعاونی انجام می پذیرد.

جهت مشاهده فایل های فروش و قیمت های به روز، بر روی لینک ( شهرک اسکان سبز ) کلیک نمایید.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (1 رای)
علی میرزائی در 1398/06/17 ساعت 14:43

خیلی شهرک خوبیه من آهن فروش هستم چندبار ازمن خرید کردن خیلی باادب و منطقی هستن موقعیت شهرکم خیلی خوبه
میرزائی 02166670108