معرفی شهرک مسکونی اسکان سبز منطقه ۲۲

معرفی شهرک مسکونی اسکان سبز منطقه ۲۲
  • منتشر شده در : 20 اسفند , 1397
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 773
  • 0

 

شهرک اسکان سبز یکی از شهرک ها یا مجتمع های مسکونی است که در شمال بزرگراه همت واقع شده است.

شهرک اسکان سبز که توسط تعاونی مسکن آگاهی نیروی انتظامی ساخته شده است، جمعا دارای ۳۰۰ واحد مسکونی می باشد که در قالب ۱۴ بلوک، ساخته شده اند. تمام واحد های این بلوک ها دارای بالکن هستند و در متراژ های ۱۱۰ متری، ۱۲۰ متری، ۱۳۵ متری و ۱۴۵ متری ساخته شده اند.

شهرک اسکان سبز

شهرک اسکان سبز

این بلوک ها از معماری زیبایی برخوردار هستند که دارای سقف شیروانی نیز می باشد. البته یکی از مزایای بسیار مهم این مجتمع مسکونی موقعیت مکانی خوب آن است که علاوه بر آب  و هوای مناسب، دسترسی و مجاورت با شهرک شهید باقری که یکی از پرامکانات ترین محله های منطقه ۲۲ است را فراهم آورده که، ساکنین این مجتمع مسکونی را از نظر نیاز به واحد های تجاری بی نیاز می سازد.

در تمامی بلوک های این مجتمع مسکونی، ۲ لاین آسانسور به صورت باربر و نفربر تعبیه شده است. هم چنین، جهت رفاه و نظافت ساختمان ها، در تمامی بلوک ها سرایداری ۲۴ ساعته وجود دارد.

در محوطه شهرک مسکونی اسکان سبز، علاوه بر فضای سبز زیبا و تدابیر روشنایی، خیابان کشی انجام شده است که به علت امنیتی که وجود دارد، می تواند به عنوان پارکینگ مهمان نیز مورد استفاده قرار گیرد.

از دیگر امکانات داخلی این ساختمان ها می توان به سیستم اعلام و اطفا حریق اشاره کرد در تمامی بلوک ها وجود دارد. هم چنین، یکی از مزیت های بزرگ این واحد ها، دارا بودن ویو زیبای دریاچه است که افراد زیادی را جذب این بلوک ها می نماید.

 

این بلوک ها، از اسکلت فلزی ساخته شده اند و نمای آن ها را ترکیبی از سنگ و سقف شیروانی ساخته شده است که نمای بسیار زیبایی به این بلوک ها، داده است. هم چنین، لازم به ذکر است که کف تمام واحد ها از سرامیک می باشد.

بی شک، دسترسی های رفت و آمدی، نکته قابل توجهی برای یک مجتمع مسکونی است؛ دسترسی به بزرگراه های همت و حکیم و آزاد راه تهران – کرج، این دسترسی ها را به وجود آورده است و این شهرک مسکونی را به شهرکی پر طرفدار تبدیل کرده است.

نقل و انتقال واحد های این مجتمع مسکونی، در خود تعاونی انجام می پذیرد.

جهت مشاهده فایل های فروش و قیمت های به روز، بر روی لینک ( شهرک اسکان سبز ) کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *