سایت اصلی ثبت نام وام مسکن 70 میلیون تومانی با سود 4 درصد در سال 1400 + برای ثبت نام اینجا کلیک کنید ...

سایت اصلی ثبت نام وام مسکن 70 میلیون تومانی با سود 4 درصد در سال 1400 + برای ثبت نام اینجا کلیک کنید ... : نحوه ثبت نام وام ۷۰ میلیونی مسکن برای فرزند سوم و بیشتر در سال 1400  : خانواده هایی که ۳ فرزند دارند، سال آینده می توانند ۷۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه دریافت کنند.

 


 

 

وام 70 میلیونی مسکن فرزند سوم

 

  •  انتقال وام مسکن یکم سال 1400
  • واجدین شرایط وام مسکن در سال 1400
  • وام تعمیر واحد مسکونی با کپی سند در سال 1400
  • تجربه گرفتن وام مسکن در سال 1400
  • صفر تا صد وام مسکن در سال 1400
  • وام مسکن ملی سال 1400
  • وام مسکن فرهنگیان 1400
  • وام فوری مسکن در سال 1400

 

 

🔻وام ۷۰ میلیونی برای فرزند سوم!

 

🔹قاضی‌زاده هاشمی: تسهیلاتی از جمله وام مسکن ۷۰ میلیون تومانی با سود ۴ درصد برای فرزند سوم و بیشتر در بودجه سال آینده پیش‌بینی شده است.

 

 

 

 

 

به گزارش وبسایت صدف ، سال ۱۳۹۸ سال ثبت رکوردهای تاریخی در جمعیت ایران بود. دو رکورد جمعیتی در این سال ثبت شد. اول ثبت رکورد کاهش بیش از ۱۷۰.۰۰۰ تولد فقط در یک سال و رسیدن آمار تولدهای کل کشور به رقم ۱.۱۹۶.۰۰۰ تولد و دوم اینکه نرخ رشد جمعیت ایران برای اولین بار در تاریخ کشوردر سال ۱۳۹۸ به کمتر از یک درصد کاهش یافت.

 

شاید به همین دلیل است که دولت در لایحه بودجه ۱۴۰۰ در راستای فرزندآوری پیش بینی کرده تا تسهیلات قرض الحسنه ودیعه ۷۰ میلیون تومانی با بازپرداخت ۲۰ ساله به خانواده های دارای فرزند سوم پرداخت شود.

 

اخبار مهم مرتبط را بخوانید

 

۷۰ میلیون تسهیلات برای فرزند سوم

 

دولت در لایحه بودجه ۱۴۰۰ پیش بینی کرده تا در راستای حمایت از فرزندآوری، بانک مرکزی مکلف به اختصاص ۲,۱۰ میلیارد تومان از طریق بانک‌های عامل و از محل سپرده‌های جاری و قرض الحسنه بانک‌ها، تسهیلات قرض الحسنه به میزان ۷۰ میلیون تومان و بازپرداخت ۲۰ ساله به خانوارهایی که امسال و سال آینده صاحب فرزند سوم می‌شوند، شده است.

 

 

 

به گزارش مهر در بند ه تبصره ۱۶ لایحه بودجه ۱۴۰۰ آمده است: «در اجرای بندهای ت و ث ماده ۱۰۲ قانون برنامه ششم توسعه موضوع پشتیبانی از فرزند آوری، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مکلف است مبلغ ۲ هزار و ۱۱۰ میلیارد ریال از طریق بانک‌های عامل و از محل سپرده‌های جاری و قرض الحسنه نظام بانکی، نسبت به پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ودیعه مسکن به میزان ۷۰۰ میلیون ریال با بازپرداخت حداکثر ۲۰ ساله برای خانوارهای فاقد مسکن که صاحب فرزند سوم در سال‌های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ شده و یا می‌شوند، اقدام نماید.»

 

 

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز