ساکنان تهران در فاز چهارم مسکن ملی ثبت نام نکنند

در حالی که ظرفیت ثبت نام طرح ملی مسکن در نصیرشهر 800 نفر است تا کنون ۲۲ هزار نفر در استان تهران در این شهر ثبت نام کرده اند.


مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: ظرفیت خالی تنها برای بومیان شهرهای رباط کریم و چهار شهر اطراف تهران فراهم است.ساکنان تهران در این مرحله از طرح مسکن‌ملی ثبت‌نام نکنند.

«خلیل‌ محبت‌خواه» در خصوص آخرین وضعیت ثبت نام مجدد متقاضیان استان تهران در این مرحله از طرح اقدام ملی مسکن، اظهارکرد: اکنون ۲۲ هزار نفر در طرح مسکن ملی در استان تهران برای تک ظرفیت ایجاد شده در نصیرشهر از شهرهای رباط کریم ثبت نام کرده اند، در حالی که ظرفیت برای ثبت‌نام در این شهر ۸۰۰ نفر است.

وی افزود: در این زمینه اطلاع رسانی‌های لازم انجام گرفته و ساکنان تهران نباید در این مرحله ثبت‌نام می‌کردند چرا که در مرحله پالایش حذف خواهند شد. به همین خاطر تنها بومیان ۵ شهر رباط کریم، نصیرشهر، نسیم شهر، صالحیه و گلستان می‌توانند در این مرحله ثبت‌نام کنند.

وی ادامه داد: در این مرحله هم از موارد لازم برای حائز شرایط شدن قرمز نبودن فرم "ج" و همچنین بومی بودن در شهرستان مربوطه است که این مسئله بارها از طریق رسانه‌ها اطلاع‌رسانی شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: قرار است ثبت‌نام ظرفیت‌های باقی‌مانده یا همان تکمیل ظرفیت در استان تهران از طریق وزارت راه و شهرسازی اعلام شود و در این فرصت باقی‌مانده تا پنجشنبه (۲۵ دی‌ماه) لازم است ساکنان فاقد مسکن مهر در ۵ شهر اعلامی کار ثبت‌نام خود را نهایی کنند.

فاز چهارم ثبت نام مسکن ملی از روز پنج شنبه هفته گذشته آغاز شد و تا پنج‌شنبه این هفته ادامه دارد.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز