زمان اعلام قیمت مسکن مهر پردیس سر رسید !

زمان اعلام قیمت مسکن مهر پردیس سر رسید !

زمان اعلام قیمت مسکن مهر پردیس سر رسید !
  • منتشر شده در : ۲۱ مهر , ۱۳۹۵
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 1476
  • 0

در حالی که طبق قرارهای قبلی می بایست قیمت فازهای ۵ و ۸ و ۹ مسکن مهر پردیس تا نیمه مهر اعلام شده باشد اما با گذشت یک هفته از زمان آن همچنان قیمت اعلام نشده است.

اوایل مهر امسال بود که تعدادی از متقاضیان مسکن مهر با تجمع مقابل ساختمان وزارت راه و شهرسازی  اعتراض خود را به افزایش قیمت واحدهای خود اعلام کردند. این متقاضیان درخواست ملاقات با وزیر راه و شهرسازی را داشتند، خواسته‌ای که پس از گذشته حدود ۴۸ ساعت از حضور متقاضیان آخوندی به آن پاسخ مثبت نداد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، اصرار متقاضیان بر بررسی افزایش ناگهانی قیمت مسکن مهر سرانجام باعث شد تا وزیر راه و شهرسازی دستور تشکیل کمیته بررسی قیمت‌ها را صادر کند. کمیته‌ای که متشکل از خادمیان به‌عنوان نماینده قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر، میرزایی نماینده مدیرعامل عمران شهرهای جدید ایران و غفوری به‌عنوان مدیرعامل شرکت عمران پردیس بود.

خروجی اولین جلسه این کمیته کاهش ۱۴ میلیون تومانی قیمت مسکن مهر فاز ۸ بود. بر این اساس کمیته بررسی قیمت‌ها به مدیرعامل شرکت عمران پردیس اجازه داد از محل منابع وزارتخانه سهم متقاضیان را کاهش دهد.

از سوی دیگر خادمیان نماینده مهرآبادی از جانب کمیته بررسی قیمت‌ها اعلام کرد سهم آورده متقاضیان در فاز ۸ بین ۵۸ تا ۶۹ میلیون تومان خواهد بود. این قیمت‌ها با احتساب پارکینگ است و در صورتیکه هر کدام از متقاضیان نیازی به پارکینگ نداشته باشند ۵ تا ۷ میلیون تومان دیگر از قیمت مسکن مهر آنها کاسته خواهد شد.

همچنین کمیته مذکور در بیانیه خود تاکید کرد که “قیمت‌های نهایی تعدیل شده” مسکن مهر تا پایان هفته آینده (هفته دوم مهرماه) اعلام می‌شود.

این در حالی است که یک هفته از این وعده می‌گذرد، اما هنوز خبری از اعلام قیمت تعدیل شده فازهای ۵،۸ و ۹ نیست و مسئولان و مدیران مربوطه تاکنون اطلاع‌رسانی در  این رابطه انجام نداده‌اند. بلاتکلیفی موجود علاوه بر ایجاد تاخیر در تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر، برنامه‌ریزی متقاضیان منتظر را بر هم خواهد زد.

 اواخر شهریور ماه امسال شرکت عمران پردیس سهم نهایی آورده متقاضیان فاز ۸ را ۶۵ تا ۸۳ میلیون اعلام کرده بود.

منبع : اقتصادآنلاین

یک دیدگاه در “زمان اعلام قیمت مسکن مهر پردیس سر رسید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *