پروژه های قسمت شرقی دریاچه خلیج فارس

پروژه های قسمت شرقی دریاچه خلیج فارس

پروژه های قسمت شرقی دریاچه خلیج فارس


 •  قیمت برج های اطراف دریاچه چیتگر

 • شهرک کوثر منطقه 22

 • بهترین محله های منطقه ۲۲ تهران

 • محله های چیتگر

 • نواحی منطقه 22

 • منطقه ۲۲ تهران بلوار اردستانی

 • هوانیروز منطقه 22 تهران

 

 

املاک مسکن صدف 22   :   همانطور که می دانید دریاچه چیتگر یکی از جاذبه های گردشگری منطقه 22 است که وجود این دریاچه زیبا و دیدنی هم باعث جذب گردشگر شده و همینطور جذب مشتری .

بدون هیچ تردیدی باید گفت دریاچه چیتگر در یکی از بهترین مناطق تهران بزرگ یعنی منطقه 22 قرار گرفته است که یکی از خوش آب و هواترین مناطق در تهران است .

 

 

دریاچه چیتگر جزو مناطق و جاذبه هایی گردشگری ست که در سال های اخیر موقعیت مناسبی را برای تفریح و در پی آن، شرایط مناسبی را برای سرمایه گزاری ها ایجاد کرده است. دریاچه چیتگر، منطقه ای است که فضای اطراف آن، محلی برای احداث  پروژه های مسکونی و تجاری بسیاری شده است که با توجه به نمای زیبای دریاچه و آب و هوای مناسب ان منطقه، محیطی مناسب برای خرید ملک و سکونت است؛ لذا، معرفی و توضیحاتی در این باره، خالی از لطف نیست. در اینجا، به اختصار، به معرفی برخی از این پروژه ها، خواهیم پرداخت.

دریاچه چیتگر

:(A-B-C-E) پروژه امام حسن مجتبی(ع)

این پروژه که امتیاز آن متعلق به تعاونی ستاد مشترک می باشد، شامل 4 برج  21 طبقه است. هر کدام از بلوک های این ساختمان ها، دارای 4 طبقه زیرزمین با کاربری پارکینگ و انباری می باشد. هم چنین، شایان ذکر است که تدبیر انجام شده جهت رفاه حال ساکنن، 9 باب واحد تجاری است. از مزیت های این پروژه، دید دریاچه زیبای خلیج فارس و دسترسی آسان به بزرگراه همت و بزرگراه حکیم می باشد.

دریاچه چیتگر
 

پروژه دوازده فروردین:

این پروژه که نام دیگر آن ساحل یاسکنا نیز است، صاحب امتیاز آن ناجا  می باشد که بخشی از آن به صورت پیش فروش و بخشی از آن به صورت آماده است. این پروژه شامل 7 بلوک 23 طبقه است که 20 طبقه آن مسکونی می باشد. هر طبقه شامل 4 واحد مسکونی است و نقطه قابل توجه این است که تمام بلوک ها مجهز به سالن ورزشی و سالن اجتماعات هستند. از آنجایی که بعضی از بلوک ها آماده و قابل تحویل هستند و برخی دیگر هنوز در مرحله پیش فروش اند، قیمت امتیاز و واریزی این پروژه متفاوت است و نیازمند استعلام به روز می باشد.  

برج های صدا و سیما:

این پروژه که با نام پروژه امیرکبیر نیز شناخته می شود، در قسمت شرقی دریاچه قرار گرفته است. این پروژه شامل 4 بلوک با 14 طبقه مسکونی است که در هر طبقه از 3 واحد مسکونی تشکیل شده است. برخی از این بلوک ها دارای نمای دریاچه هستند ولی برخی دیگر به دلیل محل قرارگیری، فاقد این مزیت هستند. یکی از مزیت های واحد های این برج ها، دارا بودن تراس های بزرگ است که برای واحد های مسکونی، امتیازی  بزرگ محسوب می شود. این برج ها در مهرماه سال 1395 تحویل داده شده است.  

پروژه پارامیس:

صاحب امتیاز این پروژه تعاونی مسکن  دانشگاه تهران است. این برج، دارای 18 طبقه است که 15 طبقه آن مسکونی و 3 طبقه آن تجاری است. در هر طبقه 16 واحد وجود دارد که همگی آماده تحویل هستند و برخی از واحد های آن تحویل داده شده است. موقعیت مکانی این برج در قسمت جنوب شرقی دریاچه خلیج فارس است و به علت نزدیکی به پروژه بام لند دریاچه، دارای ویو زیبای دریاچه خلیج فارس و پارک جنگلی چیتگر است.  

برج های ایزدیار:

این برج ها دارای 3 فاز قدیم و جدید هستند که در مورد فاز 3 آن می توان گفت جزو لوکس ترین برج های منطقه 22 می باشد. برج های ایزدیار یکی از پروژه های مسکونی هستند که می توان از آن ها به عنوان پروژه هایی اید آل برای سکونت یاد کرد و دلیل این موضوع هم موقعیت قرار گیری آن در بلوار کاشان منطقه 22 است که در واقع محل ورود و خروج شهرک گلستان از بزرگراه همت می باشد. مزیت دیگر این مکان، نزدیکی به ایستگاه های اتوبوس رانی و تاکسی رانی است که حمل و نقل ساکنین این منطقه را سهولت می بخشد. این برج ها در قالب 8 بلوک 21 طبقه ساخته شده اند؛ فاز قدیمی این برج ها شامل 264 واحد مسکونی و فاز جدید این واحد ها شامل حدود 370 واحد مسکونی است.  

پروژه گلستان خیام:

این پروژه تجاری – اداری متعلق به شرکت بیمه و شخصی با نام جناب آقای لالوی می باشد که شروع آن توسط صنعت بیمه  بود. این ساختمان شامل 20طبقه است که 5 طبقه آن پارکینگ، 5 طبقه آن واحد های تجاری و 10 طبقه آن واحد های اداری هستند. از مزیت های این پروژه، دسترسی آسان به نقاط مختلف شهرک گلستان و بزرگراه ها است. همچنین، به علت موقعیت مکانی خوب این پروژه، نورگیری عالی و نمای دریاچه زیبای خلیج فارس از محسنات این برج تجاری- اداری محسوب می شود. معماری داخلی زیبا و استفاده از تکنولوژی روز دنیا در ساخت این پروژه نیز نکته ای است که نباید آن را نادیده گرفت.  

مجتمع تجاری آفتاب:

این مجتمع که یک مجموعه تجاری- اداری محسوب می شود، شامل 9 طبقه است که 3 طبقه آن تجاری، و 6 طبقه آن اداری می باشد. این مجتمع که در قسمت شمال شرقی دریاچه خلیج فارس قرار دارد، یکی از زیباترین مجتمع های منطقه 22 می باشد که معماری آن به شکل کشتی است. اعلاوه بر واحد های تجاری و اداری، این مجتمع بزرگ، شامل امکانات تفریحی مانند رستوران ها، فست فود هاو تالارهای پذیرایی نیز، هست. یکی دیگر از جذابیت های دیگر این مجموعه، داشتن نمای دریاچه خلیج فارس است.

دریاچه چیتگر
 

مجتمع مسکونی باران:

این مجتمع که  به دو بخش تقسیم می شوند که بخشی از ان ها آماده و برای سکونت ارائه شده است و بخش دیگری از آن هنوز در مرحله پیش فروش می باشد. ساختمان های پیش فروش شده باران، یکی از مجتمع هایی است که تعاونی سازی نیست و در قالب 26 طبقه که در هر طبقه 8 واحد وجود دارد، ساخته شده است. 21 طبقه از این برج ها ،مسکونی می باشد و شامل امکاناتی همچون سونا و جکوزی، سالن بیلیارد، سالن بازی کودکان، روف گاردن، سالن اجتماعات و باشگاه ورزشی است. این برج ها در دو فاز شرقی و غربی ساخته می شوند و از انجایی که در فاصله 700 متری دریاچه قرار گرفته اند، از نظر دسترسی به امکانات، در درجه اید آل قرار می گیرند. از دیگر مزیت های این مجتمع مسکونی، دسترسی آسان به بزرگراه همت و بزرگراه حکیم می باشد.  

مجتمع یاس 3:

این مجتمع عظیم که در 30 طبقه ساخته خواهد شد، یک مجتمع تجاری-اداری محسوب می شود که دارای 63 واحد تجاری و 112 واحد اداری است. هم چنین، برای این مجتمع، 6 طبقه پارکینگ نیز، در نظر گرفته شده است. اگرچه این پروژه هنوز آماده نیست و فعلا در مرحله پیش فروش است، ولی به خاطر موقعیت مکانی مناسب و دسترسی آسان به بزرگراه هایی مانند حکیم، همت و آزادگان، گزینه خوبی برای یکسرمایه گذاریمی باشد.  

پروژه ملت 2:

این پروژه که امتیاز آن متعلق به تعاونی بانک ملت می باشد، در دسته مجتمع های تجاری-اداری قرار گرفته است که فعلا در مرحله اسکلت می باشد. این برج 32 طبقه، به  دلیل موقعیت مکانی عالی و دارا بودن جاذبه های کم نظیر، بدون شک یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گزاری است. یکی دیگر از مزیت های این پروژه،دسترسی آسان از طریق بزرگراه ها است و از آنجایی که در قسمت شرقی دریاچه خلیج فارس قرار گرفته است، از نمای زیبای دریاچه نیز، برخوردار است.از دیگر پروژه هایی که در اطراف دریاچه خلیج فارس قرار دارد می توان به:

 • پروژه جام جم= در مرحله اسکلت
 • برج ساحل یا سپانیر= آماده تحویل
 • مجتمع های خیام= مجتمع های مسکونی قدیمی ساز
 • برج های پارسیا= مسکونی تحویل داده شده
 • برج های مهتاب= مسکونی تحویل داده شده
 • برج پاسارگارد= مجتمع تجاری- مسکونی آماده شده
 • مجتمع های سروناز= واحد های مسکونی آماده شده
 • برج آسمان آبی= در مرحله پیش فروش
 • برج های قائم= مسکونی قدیمی ساز
 • برج نگین ساحل= در مرحله پیش فروش
 • برج های برلیان= مسکونی آماده شده
 • پروژه آریانا=  پروژه تجاری- ادری، در مرحله پیش فروش
 • پروژه ترنج= برج های مسکونی در مرحله پیش فروش
 • برج های احرار و زمان= امتیاز تعاونی ارتش و آماده شده
 • برج های صیاد= آماده شده
 • پروژه بهاران= در مرحله پیش فروش
 • برج های پارلمان= در مرحله پیش فروش
 • برج های همت یاس= آماده تحویل
 • طلوع خیام= مسکونی آماده شده
 • پروژه مسکن و شهرسازی=  پیش فروش شده و نزدیک به تحویل

نکته: این مقاله، صرفا جهت اطلاع رسانی ست و به معنی ارائه خدماتاملاک صدف، در تمام موارد یاد شده، نمی باشد.  

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (3 رای)