حل مشکلات مسکن مهر به زودی

حل مشکلات مسکن مهر به زودی

اطلاعات بیشتر درباره پروژه های مختلف مسکن مهر را در زیر بخوانید

طبق گزارش خبرگزاری تسنیم ، محسن نریمان در پنجمین نمایشگاه بزرگ راه و شهرسازی و صنایع وابسته با تأکید بر استفاده از توان بخش خصوصی برای تحقق اهداف توسعه‌ای شهرهای جدید گفت : شرکت عمران شهرهای جدید با ۱۷ شرکت مستقل در شهرهای جدید سراسر ایران مشغول به کار هستند.

مسکن مهر

مسکن مهر

وی با بیان اینکه بیش از دو میلیون واحد مسکن مهر در کشور وجود دارد ، گفت: ۲۰ درصد از واحدهای مسکن مهر در شهرهای جدید وجود دارد که حدود ۴۰۰ هزار واحد مسکونی مهر را در گستره ایران اسلامی شامل می‌شود.
نریمان گفت : از ۴۰۰ هزار واحد مسکن مهر در شهرهای جدید حدود ۲۳۵ هزار واحد در چهار شهر جدید پرند، پردیس، هشتگرد و اندیشه قرار دارد که حدود ۹۰ هزار واحد در شهر جدید پردیس، ۹۰ هزار واحد در شهر جدید پرند، ۵۰ هزار واحد در شهر جدید هشتگرد و پنج هزار واحد نیز در شهر جدید اندیشه جانمایی شده است.
معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: تلاش می‌کنیم بیشتر واحدهای باقی مانده در چهار شهر پردیس، هشتگرد، پرند و اندیشه در سال جاری به اتمام برسد و سایر واحدهای باقیمانده نیز در ۶ ماه نخست سال آینده تکمیل شود.
وی افزود: در سیاست‌های کلان شرکت عمران شهرهای جدید اصرار داریم به دلیل محدودیت‌های مالی بخش خصوصی را فعال کنیم و از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی بهره‌مند شویم.

 

املاک تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *