جنب و جوش بازار اجاره آپارتمان های نقلی

جنب و جوش بازار اجاره آپارتمان های نقلی

در روزهای پایانی فصل تابستان بازار اجاره آپارتمان های نقلی پر جنب و جوش است

با رسیدن به روزهای پایانی فصل تابستان و فصل طلایی جا به جا یی ها برخلاف سایر آپارتمان ها بازار اجاره آپارتمان هایی با متراژ کم و آپارتمان های نقلی داغ و پر جنب و جوش است .موج تازه تقاضا از نیمه دوم شهریور آغاز میشود که این تقاضا ها بیشتر مربوط به دانشجویان و کسانی که به دنبال خانه انفرادی یا مجردی هستند میشود.

اجاره آپارتمان,آپارتمان نقلی,آپارتمان

 شاید این جنب و جوش را حتی بتوان در برخی مناطق بیشتر از دو ماه و نیم اخیر مشاهده کرد. واحدهای نقلی یا ریز متراژ که عموما به آپارتمان‌های با مساحت 30 تا 55 مترمربعی اطلاق می‌شود طی روزهای اخیر با موج تازه‌ای از تقاضا مواجه شده است که معمولا هر سال در همین ایام نیز این موج مشاهده می‌شود.

موج تازه تقاضا برایآپارتمان‌های نقلیمعمولا از نیمه دوم شهریور ماه هر سال از سوی دانشجویان، خانوارهای تک نفره یا متقاضیانی که به‌صورت مجردی، انفرادی یا همراه با همخانه زندگی می‌کنند تا نیمه مهرماه بازار این دسته از آپارتمان‌ها را گرم تراز سایر ماه‌های سال می‌کند. هم اکنون با عبور از نیمه شهریور ماه افزایش تقاضا برای این دسته از واحدهای نقلی یا ریز متراژ در مناطق مختلف شهر تهران قابل مشاهده است. هر چند پراکندگی این تقاضا عموما مربوط به مناطق ارزان قیمت تر و محلات مرکزی رو به جنوب شهر تهران است اما به دلیل پراکندگی دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی و همچنین محیط‌های اداری و فضاهای کسب و کار در نقاط مختلف پایتخت، این تقاضا تقریبا در تمام مناطق شهر تهران مشاهده می‌شود.

با این حال، علاوه بر موج جدید تقاضا در بازار آپارتمان‌های ریز متراژ، هنوز هم برخی زوج‌های جوان و خانوارهای کم جمعیت متقاضی اجاره آپارتمان‌های نقلی، در بازار مسکن حضور دارند. به رغم افزایش تقاضا برای رهن و اجاره آپارتمان‌های نقلی طی روزهای اخیر، هم اکنون تنوع مناسبی به لحاظ قیمتی و سایر ویژگی‌های این آپارتمان‌ها در مناطق مختلف پایتخت قابل مشاهده است.

منبع :خبر آنلاین

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز
بازار آپارتمان های نقلی هچنان داغ است. در 1395/09/01 ساعت 17:28

[…] خود خریداری می کنند.از همین رو بنگاه های املاک معمولا آپارتمان های نقلی تا پنجاه متر مربع را که در همه ماههای سال دارای صف […]