جرایم سنگین برای تحویل نگرفتن واحدهای مسکن مهر پرند

جرایم سنگین برای تحویل نگرفتن واحدهای مسکن مهر پرند

محسن وطن خواهی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند از تکمیل ۸۲ درصد مسکن مهر پرند خبر داد 

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند گفت: از ۹۰ هزار واحد مسکن مهر این شهر، ۷۴ هزار واحد در شهر جدید پرند افتتاح شده است.

وی افزود: طبق قانون وقتی پروژه‌ای به بیش از ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی می‌رسد، از مردم درخواست می‌شود برای دریافت کارت قسط واحد خود اقدام کنند که هم در روند تکمیل پروژه قرار گیرند و هم کم کم آماده برای تحویل و اسکان شوند. اما تاکنون از 74 هزار واحد افتتاح شده در پرند 13 هزار و ۵۰۰ واحد هنوز این کارت را دریافت نکرده‌اند.

وی تأکید کرد: آن دسته از متقاضیان مسکن مهر پرند که واحدهای آنها آماده تحویل بوده و پیامک تحویل واحد را دریافت کرده ولی نسبت به دریافت کارت قسط خود اقدام نکرده‌اند، می‌بایست در اسرع وقت ضمن مراجعه به کارگزاری شرکت عمران شهر جدید پرند، نسبت به تحویل واحد و دریافت کارت قسط اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند اظهار داشت: در حالی که بخش عمده‌ای از این واحدها آماده و قابل سکونت هستند. اما بیشتر افراد تا کنون واحدهای خود را دریافت نکرده اند به نظر می‌رسد علت آن عدم نیاز آنها به سکونت در واحد مسکونی خود باشد. 

جرایم سنگین برای کسانی که واحد مسکن مهر خود را تحویل نگیرند

 چندی پیش مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند گفت: بانک مسکن اعلام کرده کسانی که از تکمیل آورده و تحویل واحدهای مسکن مهر خودداری می‌کنند سود وام آنها از ۴ درصد به ۱۸ درصد افزایش می‌یابد. و در صورت عدم مراجعه در زمان تعیین‌شده، مشمول حذف یارانه دولتی محوطه‌سازی و آماده‌سازی در قیمت تمام‌شده واحد خواهند شد.

حال وطن خواهی از اثرگذاری این جرایم در روند تحویل گرفتن مسکن مهر در پرند خبر داد و گفت: خوشبختانه پس از صدور این اطلاعیه روند تحویل مسکن مهر در پرند خیلی خوب شده به نحوی که روزانه بین ۲۰۰ تا ۲۲۰ نفر نسبت به تحویل کارت قسط واحدهای خود اقدام می‌کنند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند افزود: اگر همین روند ادامه یابد تکلیف ۳ تا ۳ هزار و ۵۰۰ واحد از ۱۳ هزار و ۵۰۰ واحد تا اول اسفند ماه سال جاری روشن خواهد شد.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز