بهترین منطقه چیتگر برای زندگی

بهترین منطقه چیتگر برای زندگی

بهترین منطقه چیتگر برای زندگی، منطقه‌ای است که از نظر موقعیت مکانی در فضای بسیار خوبی واقع شده باشد و دارای آب و هوای بسیار مناسب و معتدلی باشد. تمام مناطق چیتگر این ویژگی‌ها را دارا هستند و از برج‌های لوکس و مجللی تشکیل شده‌اند. برای  بررسی ویژگی‌های بیشتر این منطقه، پیشنهاد می‌کنیم ادامه مطلب را با ما همراه باشید. صدف 22 یکی از بزرگترین و با سابقه ترین املاک ها در حوزه پروژه های پیش فروش چیتگر می باشد.

 

ویژگی‌های بسیار عالی بهترین منطقه چیتگر برای زندگی و سکونت

اکثر افرادی که در شهر تهران سکونت دارند با این منطقه به خوبی آشنا هستند و می‌دانند که زندگی در آنجا چقدر بسیار عالی و مناسب است. از ویژگی‌های بسیار عالی منطقه چیتگر برای زندگی و سکونت می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد:

 1. برخورداری از آب و هوای بسیار خوب

منطقه چیتگر به دلیل اینکه از یک طرف به دریاچه چیتگر و از طرف دیگر به پارک جنگلی مشرف است، توانسته از شهر پر از دود و آلودگی تهران کمی فاصله بگیرد و به یک منطقه بسیار خوب برای سکونت تبدیل شود. بیشتر برج‌هایی که در این دو منطقه واقع شده‌اند به دلیل اینکه آب و هوای بسیار خوبی دارند زندگی را برای ساکنین آن بسیار راحت‌تر کرده‌اند.

 1. برخورداری از موقعیت بسیار عالی برای انجام اوقات فراغت

یکی دیگر از ویژگی‌های بسیار عالی منطقه چیتگر برای زندگی و سکونت، گذراندن اوقات فراغت است که به جرات می‌توانیم بگوییم این منطقه به دلیل جو بسیار خوبی که دارد باعث شده محیط مناسبی برای گذراندن اوقات فراغت باشد. شما در ایام تعطیلات می‌توانید بدون هیچ وسیله‌ای از پارک جنگلی و دریاچه چیتگر دیدن کنید و اوقات بسیار خوبی را در آن‌جا سپری نمایید.

 1. دارای راه‌های ارتباطی بسیار خوب و مناسب

یکی از مزایای اصلی سکونت در منطقه چیتگر و سرمایه گذاری روی بر‌‌ج‌های آن، برخورداری از راه‌های ارتباطی مناسب و عالی است که موجب شده زندگی در این ناحیه را برای ساکنین آن بسیار عالی کند. ساکنین این منطقه به آسانی می‌توانند از اتوبان و آزادراه‌های این بخش به نقاط دیگر شهر سفر کنند.

 1. دارای امکانات رفاهی بسیار عالی

عامل دیگری که باید در بررسی ویژگی‌های بسیار عالی منطقه چیتگر برای زندگی و سکونت در نظر بگیرید، داشتن امکانات رفاهی بسیار عالی است که بسته به نیاز مردم امکانات بسیار خوبی تعبیه شده است. به عنوان مثال، وجود پاساژهای بسیار لوکس و مدرن، بازار بین المللی ایرانمال که به راحتی نیازهای ساکنین این منطقه را تامین می‌کند.

 1. برخورداری از ساختمان‌های عظیم و مدرن با معماری چشم نواز

یکی دیگر از مزایای خرید و سرمایه گذاری روی برج‌های منطقه چیتگر وجود ساختمان‌های عظیم و مدرن با معماری چشم نواز است که موجب شده زیبایی و جذابیت این منطقه را دو چندان کند. در حقیقت ساختمان‌های عظیم و برج‌های نوساز این ناحیه امنیت خوبی را برای ساکنین این منطقه فراهم نموده است.

بهترین منطقه چیتگر برای زندگی

معرفی بهترین منطقه چیتگر برای زندگی

حال که با ویژگی‌های بسیار عالی بهترین منطقه چیتگر برای زندگی و سکونت آشنا شدید، نوبت به بررسی و معرفی بهترین منطقه چیتگر برای زندگی می‌رسد که به شرح زیر است:

 1. بخش غربی دریاچه مصنوعی چیتگر

این بخش، به دلیل برخورداری از ساختمان‌های تجاری و مسکونی و هم‌چنین مشرف بودن به قسمت غربی دریاچه چیتگر، سرمایه گذاران زیادی را جذب خود کرده و موجب شده افراد زیادی این منطقه را برای سکونت انتخاب کنند. به همین دلیل به یکی از مناطق بسیار عالی برای زندگی تبدیل شده است.

 1. بخش شرقی آزادگان

این بخش به دلیل اینکه در نزدیکی دریاچه چیتگر قرار گرفته و هم چنین وجود پارک جنگلی در کنار آن شرایط بسیار خوبی را برای سکونت افراد ایجاد نموده است.

 1. بلوار کوهک

بلوار کوهک یکی دیگر از بهترین مناطق چیتگر برای زندگی است. این بلوار در نزدیکی چیتگر واقع شده و چون در کنار پارک جنگلی و ایستگاه مترو است، از مناطق بسیار عالی برای سکونت محسوب می‌شود.

 1. قسمت شمالی اتوبان خرازی

قسمت شمالی اتوبان خرازی یکی از بهترین مناطق چیتگر برای زندگی است، چرا که از سمت شمال به اتوبان خرازی مشرف است و یک راه ارتباطی بسیار خوبی را برای افراد ایجاد کرده و وجود پروژه‌های مدرن و لوکس در این ناحیه مثل پروژه نیکان موجب شده خریداران بسیاری را جذب خود کند.

 1. بخش خرگوش دره شرق آزادگان

یکی از مزایای زندگی و سکونت در این ناحیه دور بودن از هرج و مرج و شلوغی تهران است که موجب شده محیط و فضایی آرامش بخش را برای ساکنین این منطقه فراهم کند. شاید این منطقه راه ارتباطی بسیار خوبی نداشته باشد، اما داشتن محیطی آرام و بدون هیاهو زندگی را برای افراد این منطقه دلپذیرتر کرده است.

برای انتخاب بهترین منطقه چیتگر برای زندگی به چه نکاتی توجه کنیم؟

برای اینکه بتوانیم بهترین منطقه چیتگر برای زندگی را انتخاب کنیم رعایت نکات زیر الزامی است:

 1. دسترسی این ناحیه به بزرگراه و سیستم‌های حمل و نقل عمومی مثل مترو، اتوبوس و تاکسی
 2. بررسی امکانات محلی و وجود مراکز خدماتی و تجاری
 3. ارزیابی قیمت خرید و اجاره ملک در محله موردنظر
 4. بررسی نزدیک بودن به مراکز تفریحی مثل بوستان‌ها و مسیرهایی برای دوچرخه سواری
 5. بررسی قدمت و سن ساختمان‌های موجود
 6. بررسی میزان ترافیک مسیرها و عدم شلوغی آن

مهم‌ترین مزایای زندگی در بهترین منطقه چیتگر

از مهم‌ترین مزایای زندگی در بهترین منطقه چیتگر می‌توان به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. داشتن آب و هوای بسیار مناسب و معتدل
 2. دسترسی بسیار آسان به ایستگاه مترو
 3. برخورداری از چشم اندازهای بسیار خوب برای آپارتمان‌ها
 4. داشتن مکان‌های تفریحی در این ناحیه
 5. عدم شلوغی و هیاهوی بسیار زیاد در این منطقه
 6. وجود مسکن با بوده‌های بسیار پایین و مناسب
 7. خوش ساخت بودن اکثر ساختمان‌های این ناحیه و هم‌چنین تازه ساخت بودن آن

شهرک های اطراف چیتگر برای زندگی

بررسی شهرک‌های اطراف دریاچه چیتگر یا منطقه 22 تهران

از شهرک‌های اطراف دریاچه چیتگر می‌توان به این موارد اشاره کنیم:

 1. شهرک یاس
 2. شهرک صدرا
 3. شهرک چشمه
 4. شهرک گلستان
 5. شهرک دوقلوی خاتم
 6. شهرک تامین اجتماعی
 7. شهرک المپیک

سخن پایانی

در مجموع بهترین منطقه چیتگر برای زندگی، منطقه‌ای است که زندگی در آن از نظر موقعیت مکانی و امکانات رفاهی در وضعیت بسیار خوبی قرار داشته باشد. سعی کنید از طریق مشاوره با کارشناسان مجرب این حوزه اقدام به سرمایه گذاری روی یکی از این پروژه‌ها نمایید.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (2 رای)