بسته شدن پرونده مسکن مهر تا پایان سال 96

بسته شدن پرونده مسکن مهر تا پایان سال 96

بسته شدن پرونده مسکن مهر تا پایان سال 96
  • منتشر شده در : 20 مهر , 1395
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 144
  • 0

به گفته معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی پرونده مسکن مهر تا پایان سال 96 بسته خواهد شد.

معاون تعاون وزير رفاه اجتماعی اعلام کرد تا پایان سال جاری یک میلیون واحد مسکن مهر به اتمام می رسد. در شانزدهمين نمايشگاه بين المللي صنعت و ساختمان سيد حميد کلانتري،معاون تعاون وزير کار در جريان بازديد از غرفه هاي از فعاليت 12 هزار تعاوني در حوزه مسکن در سراسر کشور خبر داد و گفت: تا کنون دو ميليون و 600 هزار واحد مسکوني از سوي تعاوني هاي مسکن مهر ساخته شده که حدود 2 سوم مجموع واحدهاي مسکن مهر را شامل مي شود.

 وي با اشاره به برنامه ريزي براي اتمام يک ميليون واحد مسکن مهر در سال جاري افزود: بقيه واحدهاي مسکن مهر تا پايان سال آينده تکميل مي شود.

وي از اتمام يک ميليون واحد مسکن مهر در سال جاري خبر داد و بيان داشت:طبق برنامه ريزي صورت گرفته بقيه واحدهاي مسکن مهر در سال آينده به پايان مي رسد.

مسکن مهر,فروش مسکن مهر,مسکن مهر کشور

 کلانتري از افزايش سقف پرداخت وام مسکن مهر به تعاوني هاي مسکن از 250 ميليون ريال به 300 ميليون ريال از سوي وزارت مسکن و شهرسازي و بانک مسکن خبر داد و گفت:اين مبلغ متناسب با اولويت بندي و پيشرفت کاري به تعاوني ها پرداخت مي شود.

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي گفت:در صورت عدم پرداخت سقف وام تعاوني هاي مسکن مهر  تعاوني ها مي توانند به اداره راه و شهرسازي و بانک مسکن مراجعه کنند تا نسبت به تعهدات خود براي اعضا بتوانند عمل کنند .

 وي درباره واحدهاي مسکن مهر بدون متقاضي گفت: با هماهنگي وزارت راه و شهرسازي به دنبال تعيين تکيلف اين واحدها هستيم.

منبع : ایران فایل

2 دیدگاه در “بسته شدن پرونده مسکن مهر تا پایان سال 96

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *