بسته شدن پرونده مسکن مهر تا پایان سال ۹۶

بسته شدن پرونده مسکن مهر تا پایان سال ۹۶
  • منتشر شده در : ۱۹ مهر , ۱۳۹۵
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 609
  • 0

به گفته معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی پرونده مسکن مهر تا پایان سال ۹۶ بسته خواهد شد.

معاون تعاون وزیر رفاه اجتماعی اعلام کرد تا پایان سال جاری یک میلیون واحد مسکن مهر به اتمام می رسد. در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت و ساختمان سید حمید کلانتری،معاون تعاون وزیر کار در جریان بازدید از غرفه های از فعالیت ۱۲ هزار تعاونی در حوزه مسکن در سراسر کشور خبر داد و گفت: تا کنون دو میلیون و ۶۰۰ هزار واحد مسکونی از سوی تعاونی های مسکن مهر ساخته شده که حدود ۲ سوم مجموع واحدهای مسکن مهر را شامل می شود.

 وی با اشاره به برنامه ریزی برای اتمام یک میلیون واحد مسکن مهر در سال جاری افزود: بقیه واحدهای مسکن مهر تا پایان سال آینده تکمیل می شود.

وی از اتمام یک میلیون واحد مسکن مهر در سال جاری خبر داد و بیان داشت:طبق برنامه ریزی صورت گرفته بقیه واحدهای مسکن مهر در سال آینده به پایان می رسد.

مسکن مهر,فروش مسکن مهر,مسکن مهر کشور

 کلانتری از افزایش سقف پرداخت وام مسکن مهر به تعاونی های مسکن از ۲۵۰ میلیون ریال به ۳۰۰ میلیون ریال از سوی وزارت مسکن و شهرسازی و بانک مسکن خبر داد و گفت:این مبلغ متناسب با اولویت بندی و پیشرفت کاری به تعاونی ها پرداخت می شود.

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:در صورت عدم پرداخت سقف وام تعاونی های مسکن مهر  تعاونی ها می توانند به اداره راه و شهرسازی و بانک مسکن مراجعه کنند تا نسبت به تعهدات خود برای اعضا بتوانند عمل کنند .

 وی درباره واحدهای مسکن مهر بدون متقاضی گفت: با هماهنگی وزارت راه و شهرسازی به دنبال تعیین تکیلف این واحدها هستیم.

منبع : ایران فایل

2 دیدگاه در “بسته شدن پرونده مسکن مهر تا پایان سال ۹۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *