معرفی برج های یاس همت دریاچه چیتگر

معرفی برج های یاس همت دریاچه چیتگر

معرفی برج های یاس همت دریاچه چیتگر


  •  برج یاس

  • برج همت

  • برج یاس تهرانسر

  • برجهای انتهای همت

  • برج های همت غرب

  • اجاره آپارتمان برج های همت یاس

  • برج یاس کوهک

  • تعاونی مسکن یاس

 

 

 
املاک مسکن صدف 22   :   برج یاس همت در منطقه‌ی ۲۲ محدوده شمال دریاچه چیتگر ودر همسایگی برج های صیاد و پارلمان واقع شده است. برج مسکونی یاس توسط تعاونی مسکن یاس همت ساخته و در سال ۹۶ تحویل اعضا داده شده است و نقل و انتقالات در این برج در تعاونی صورت میگیرد.  برج های یاس همت توسط تعاونی یاس همت  در سال 1396 تحویل اعضا آن گردیده است.
برج های یاس همت  در شمال دریاچه چیتگر واقع شده است که دسترسی عالی به شاهراه همت را نیز دارد .
واحدهای موجود در ساختمان‌های یاس همت دارای متراژهای متفاوت و مناسبی هستند.

برخی از این بلوک‌ها دارای واحدهای ۹۰ تا ۹۳ متری و برخی دیگر واحدهای ۱۱۰ تا ۱۱۵ متری هستند.

البته لازم به ذکر است که همه این واحدها 2 خوابه هستند و برای اغلب افراد شرایط مساعدی را فراهم می‌کند.
برج های یاس همت از لحاظ دسترسی محلی به مراکز تجاری و تفریحی خدماتی درمانی از جمله ایران مال ، دریاچه چیتگر و.. بسیار قوی است.

 

 

برج های یاس همت از برج های نو ساز منطقه 22 است و ساخت آن توسط تعاونی مسکن یاس همت بود که در سال 1396، تحویل اعضا شد وهم اکنون نقل و انتقال در تعاونی انجام می گیرد.

برج های یاس همت در منطقه 22 در ضلع شمال غربی دریاچه قرار گرفته اند.  جنبپروژه پارلمان قرار دارند و از سمت جنوب بابرج های صیاد هم سایه اند. برج های یاس همت از 8 بلوک تشکیل شده اند که تعداد طبقات آن ها بین 17 تا 19 طبقه متغیر می باشد. متراژ واحد ها در این 8 بلوک متفاوت است؛ اگرچه تمام طبقات دارای 2 واحد مسکونی هستند ولی در 4 بلوک متراژ ها از 90 تا 93 متر به صورت 2 خواب است و در 4 بلوک دیگر، متراژ ها بین 110 تا 115 متر، ساخته شده اند.

امکانات برج های تعاونی ساز یاس همت:

تمامی واحد های این برج دارای پارکینگ و انباری می باشند؛ شوتینگ زباله، 2 لاین آسانسور و آنتن مرکزی هم از دیگر امکانات برج های یاس همتاست. نکته جالب و قابل توجه راجع به این برج ها، وجود درب های اضطرار داخل هر واحد برای مواقع اضطراری می باشد. سرمایش این واحد ها به صورت کولر و گرمایش به صورت مرکزی تعبیه شده است. لابی شیک و لابی من 24 ساعته در طبقه همکف تمامی بلوک ها و وجود سالن ورزش و سالن اجتماعات نیز از دیگر امکاناتی است که برای رفاه ساکنین در نظر گرفته شده است. این مجتمع مسکونی دارای محوطه سازی زیبایی نیز می باشد که متشکل از فضای سبز، آب نما و فضای بازی کودکان می شود و محیط مناسبی برای گذران اوقات فراغت ساکنین است و نکته حائز اهمیت، دارا بودن نگهبانی 24 ساعته بر ای این مجتمع مسکونی است.

دسترسی های برج های یاس همت در یاچه چیتگر:

این مجتمع مسکونی در نزدیکی دریاچه چیتگرقرار گرفته است و یکی از دسترسی های پر سود برای ساکنین، دسترسی سریع و آسان به این مجموعه تفریحی است. مجموعه تجاری- تفریحی ایران مال که پنجمین مجتمع بزرگ جهان است نیز، از دیگر دسترسی های سریع و مهم این مجتمع مسکونی می باشد. برای عبور و مرور نیز، دسترسی به بزرگراه های خرازی، حکیم و آزادگان این امکان را به راحتی به وجود آورده است.

سازه این برج از نوع اسکلت پیچ و مهره است که بهترین نوع سازه در برابر زلزله است و نمای ساختمان نیز از سیمان شسته است. امکان پد هلی کوپتر نیز در بام تمامی بلوک های این مجتمع مسکونی وجود دارد.

 

جهت مشاهده فایل های فروش و اطلاع از قیمت های به روز، بر روی لینک(برج های یاس همت ) کلیک نمایید.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (5 رای)