معرفی برج های بیمه چیتگر

معرفی برج های بیمه چیتگر

معرفی برج های بیمه چیتگر


 

 

املاک مسکن صدف 22 :   برج های بیمه در ضلع غربی دریاچه چیتگر واقع شده است و در قالب 2 برج 17 طبقه به نام های بیمه شرقی و بیمه غربی می باشد .
تمامی واحد های این مجموعه برج از ویو بینظیر برخوردار میباشند. واحد های شمالی ویو بینظیر کوهستان،واحد های جنوبی ویو ابدی و بینظیر جنگل چیتگر،واحد های شرقی ویو ابدی و بینظیر دریاچه چیتگر را دارا میباشد.

 

 

برج بیمه که متشکل از دو برج است و تعاونی شرکت بیمه مرکزی سازنده و دارنده حق امتیاز آن است؛ از جمله برج هایی است که علاوه بر نورگیری عالی،  از انظباط و مدیریت خوبی نیز، برخوردار است.

برج بیمه از دو برج  17 طبقه تشکیل شده است که که از طبقه 1 تا 10 آن، در هر طبقه 6 واحد و از طبقه 14 تا 17 آن در هر طبقه 2 واحد وجود دارد. این برج در محدوده برج های چیتگر و درنزدیکی مجموعه تفریحی دریاچه خلیج فارس ساخته شده است، و از جمله  برج های سند دار منطقه 22 می باشد که، دارای سند تک برگ است.

از دیگر خصوصیات این برج ها می توان به ویو هایی که این برج برای ساکنین خود دارد اشاره کرد؛

  • واحد های جنوبی: ویو زیبای جنگلی چیتگر

  • واحدهای شمالی: ویو زیبای کوه های البرز

  • واحدهای شرقی: ویو بی نظیر دریاچه خلیج فارس

همانطور که گفته شد این برج در نزدیکی دریاچه چیتگر ساخته شده است ، و یکی از دسترسی های مهم آن، دسترسی به این مجموعه تفریحی است. این برج ها دارای دسترسی سریع و آسان به بزرگراه های همت (خرازی)، حکیم و آزادگان است که عبور و مرور را برای ساکنین سهل و آسان می کند. سازه این برج از اسکلت فلزی است و نمای آن از سیمان پلاستر رنگی تشکیل شده است که ظاهر زیبایی به برج های مسکونی بیمهمی دهد. دوربین مداربسته،  درب ریموت دار و آیفون مرکزی نیز از دیگر امکاناتی است که در این سازه انجام شده است.

جهت مشاهده فایل های فروش و قیمت های به روز، بر روی لینک( برج های بیمه ) کلیک نمایید.

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (1 رای)