برج های ایزدیار فاز ۳ میدان موج دریاچه چیتگر

برج های ایزدیار فاز ۳ میدان موج دریاچه چیتگر
  • منتشر شده در : ۱۵ آذر , ۱۳۹۶
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 4363
  • 0

برج های سه گانه ایزدیار فاز ۳

شاید خیلی زودتر از اینها باید به برج های سه گانه ایزدیار فاز ۳ می پرداختیم اما به قدری این پروژه از نظر موقعیت مکانی و کیفیت ساخت، ثابت شده و در معرض دید است که شاید نیاز معرفی آن را احساس نکردم. از طرفی پروژه ای را که نتوان فروخت، معرفی اش چندان لطفی ندارد. نه اینکه قابل خرید و فروش نباشد، بلکه به قدری اعضای این تعاونی از پروژه و روند پیشرفت آن راضی بوده اند که هیچکدام امتیاز خود را برای فروش نسپرده اند و طی این چند سال اگر موارد معدودی هم امتیاز فاز ۳ ایزدیار معامله شده است، فروشندگانی بوده اند که شاید از پس پرداخت اقساط پروژه برنمی آمدند و امتیاز واحد خود را به قیمت های بسیار مناسب فروخته اند. شاید این پروژه در منطقه ۲۲ تنها موردی است که میزان امتیاز آن با میزان مبلغ واریزی یکسان بود. به این معنی که امتیازی که ۱۵۰ میلیون واریزی داشت، ۱۵۰ میلیون هم امتیازش به فروش می رسید.

تعاونی ایزدیار با ساخت فازهای ۱ و ۲  پروژه خود، تجربه ی موفقیت آمیزی را کسب کرد و نامی بسیار نیکو و پرآوازه از خود در منطقه برجای گذاشت و فاز ۳ را در قالب ۳ برج ۲۵ طبقه، در مجموع ۲۵۲ واحد مسکونی سه خوابه با متراژ میانگین ۱۵۰ متر آغاز نمود. با پیشرفتی معتدل و طبق برنامه زمانبندی و از همه مهمتر کیفیتی که از یک تعاونی سازنده بعید است و با روندی که تعاونی های سازنده در منطقه از خود نشان داده اند ، کسی از یک تعاونی انتظار چنین کیفیت و حسن سلیقه ای را ندارد، کار را به جلو بردند و هم اکنون که آذر ماه ۹۶ می باشد برج L1 در مرحله نما و نازک کاری بوده و در برج L2 و L3 با چند ماه تاخیر از آن عقب تر هستند. اعضای بلوک L1 انتخاب واحد نموده اند که هر عضوی طبق اولویت خود طبقه و جهت واحدش را انتخاب کرده است.

طبق اعلام تعاونی تمامی واحدها با بهترین تجهیزات برند و درجه یک بعلاوه کابینت و کمد دیواری در چند طرح و امکان انتخاب طرح دلخواه توسط صاحب واحد، همینطور نقاشی و کاغذ دیواری تحویل می شود. از دیگر امکانات و مزایای پروژه فضای بین سه برج است که به سالن ورزشی و استخر و سونا و جکوزی اختصاص داده شده است. در قسمت بام هر برج نیز زیر هلی پد، قسمتی را به عنوان کافی شاپ و سالن مطالعه اختصاص داده اند و کل فضای بام نیز به روف گاردن یا باغ بام اختصاص دارد.

در کل پروژه ایزدیار فاز ۳ یکی از دست نیافتنی ترین پروژه های این روزهای منطقه ۲۲ بدل شده است. طبق اعلام تعاونی حدود ۱۵۰ نفر متقاضی خرید از این پروژه نام نویسی کرده اند و به نوعی خرید از ایزدیار را رزرو کرده اند. هر چه کار جلوتر می رود، پروژه بیشتر به چشم می آید و پرآوازه تر می شود.

اینجا لازم می بینم از تیم هیئت مدیره پروژه ایزدیار علی الخصوص مدیرعامل محترم پروژه جناب آقای آقاجانی مراتب قدردانی بعمل آورم چرا که کاملا واضح است پشت این همه هماهنگی و کیفیت و توازن و سلیقه، مطمئنا قدرت اراده و مدیریتی قدرتمند قرار داشته است که در قالب یک تعاونی معمولی توانسته است مجموعه ای را ایجاد کند که بدون شک با یکی دو برج شخصی ساز و با کیفیت منطقه، اگر نگوییم بالاتر ، اما برابری می کند و این کیفیت توانسته است اعتماد تمامی اعضا و مشتریان را جلب کند و بی تردید تمام این اعضا به محض اینکه این تعاونی پروژه بعدی را شروع کرده و نامنویسی را آغاز کند، تمامی آنها در آن پروژه نیز ثبت نام کرده و با اشتیاق کامل مبالغ خواسته شده را واریز می نمایند. چرا که این تعاونی به آنها ثابت کرده است با پولهایشان محصولی را بعمل می آورد که هم از نظر کیفیت حرف اول را می زند و اگر قصد سکونت داشته باشند در یک واحد ایده آل زندگی می کنند و اگر قصد سرمایه گذاری داشته باشند نیز این تعاونی پولهایشان را به بهترین نحو برایشان سرمایه گذاری نموده و به نتیجه رسانده است.

کاش تعاونی مسکن ایزدیار الگویی باشد برای بقیه تعاونی های منطقه، باشد که تمامی تعاونی های سازنده به گونه ای عمل کنند که هیچکدام از اعضای پروژه قصد فروش نداشته باشند و در عوض صف طولانی متقاضیان برای خرید جلوی پروژه  ایجاد شود.

 

 

نگارنده ؛ بزرگمهر کیانی

یک دیدگاه در “برج های ایزدیار فاز ۳ میدان موج دریاچه چیتگر

  1. اسماعیلی گفت:

    بنظرم خیلی خوب انقدر نسبت به برجی که از سال ۵۷ شروع به ساختن ان کردید و بدون تعویض فندانسیون ادامه دادید ان را و اکنون ینی تیر ماه ۹۷ هنوز ان را به پایان نرساندید مغرور باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *