اعطای وام 30 میلیونی مسکن مهر

اعطای وام 30 میلیونی مسکن مهر

طیب نیا از پرداخت وام 30 میلیونی مسکن مهر خبر داد

وام 30 میلیونی مسکن

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی  به جلسه امروز این کمیسیون با وزیر امور اقتصادی و دارایی اشاره کرد و گفت: آقای وزیر اعلام کرد که تلاش می‌کند اعتبار هر واحد مسکن مهر را به 30 میلیون تومان افزایش پیدا کند.

منصور آرامی افزود: دیروز دستور دوم جلسه کمیسیون عمران، حضور وزیر اقتصاد و معاونان وی بود که آقای وزیر در این جلسه علاوه بر پاسخگویی به دغدغه‌های نمایندگان، به ارائه یک گزارش مبسوط در خصوص حوزه‌های تاثیرگذار وزارت اقتصاد بر بخش‌های عمرانی و مسکن پرداخت.

وی در ادامه با اشاره به گزارش مشروح طیب نیا در خصوص تخصیص اعتبارات لازم به طرح‌های عمرانی در سال‌های 1393 و 1394 گفت: آقای وزیر اعلام کرد که در سال 1393 حدود 40 هزار میلیارد تومان بودجه در حوزه عمرانی پرداخت شد و در سال 94 نیز به رغم نگرانی‌های مالی ناشی از کاهش قیمت نفت، تا پایان سال انتظار داریم حدود 30 هزار میلیارد تومان دیگر نیز پرداخت شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، آرامی در ادامه با اشاره به سخنان طیب نیا در خصوص مشکلات بانک‌ها اظهارکرد: آقای وزیر با ارائه گزارشی در خصوص مشکلات بانک‌ها گفت که بانک‌ها باید سرمایه‌های غیرضروری خود را واگذار کنند و دولت نیز تلاش می‌کند برای حل ضرر و زیان بانک‌ها ، با پرداخت بدهی خود به آنها ، تا حدود زیادی زیان‌های وارد شده به بانک‌ها را جبران کند.

املاک تهران

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز