آیا با صد میلیون تومان هم خرید خانه امکان دارد؟

آیا با صد میلیون تومان هم خرید خانه امکان دارد؟

آیا با صد میلیون تومان هم خرید خانه امکان دارد؟
  • منتشر شده در : ۲۰ آبان , ۱۳۹۵
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 1429
  • 0

خرید خانه در شهر تهران با هزینه ای کمتر از صد میلیون تومان شاید به نظر سخت بیاید

هم اکنون در بازار مسکن افرادی که هزینه ای  کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان برای خرید خانه دارند ترجیح میدهند ملکی را خریداری کنند به جای این که بخواهند رهن واجاره کنند.

 و این امکان خرید  برای کسی که در شهر تهران زندگی میکند کمی سخت وعجیب به نظر میرسد.ولی در این میان تعدادی خانه با قیمت و متراژ پایین هم پیدا می شود.

بنا به این گزارش، در میان آگهی‌ها، تعدادی ملک دیده می‌شود که قیمت‌هایی بین ۶۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان قیمت دارد. برای مثال، در خیابان دامپزشکی، یک واحد مسکونی ۳۴ متری در طبقه اول و ۲۰ سال ساخت با قیمت ۹۰ میلیون تومان برای فروش گذاشته شده است.

همچنین در خیابان مرتضوی، کوچه خوش مقام یک واحد آپارتمان ۳۴ متری در طبقه دوم و با ۱۸ سال ساخت، برای ۸۰میلیون تومان قیمت پیشنهاد داده‌اند. در خیابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه مختاری نیز یک واحد مسکونی ۴۷ متری در طبقه زیرهمکف ۷۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان برای فروش گذاشته شده است.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-11-10 04:27:16Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

منبع:خبرآنلاین

یک دیدگاه در “آیا با صد میلیون تومان هم خرید خانه امکان دارد؟

  1. رضا صادقي گفت:

    با توجه به اینکه قیمت مسکن در این چند سال اخیر رشد وحشتناکی داشته و نهایتاً منجر به فشار بر اقشار متوسط و ضعیف جامعه شده است امیدوارم که بزودی با کاهش قیمت مسکن روبرو شده تا علاوه بر بالا رفتن قدرت خرید مسکن در اقشار ضعیف و متوسط جامعه ، رشد و شادابی اقتصادی نیز بدنبال آن باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *