آیا با صد میلیون تومان هم خرید خانه امکان دارد؟

خرید خانه در شهر تهران با هزینه ای کمتر از صد میلیون تومان شاید به نظر سخت بیاید

هم اکنون در بازارمسکن افرادی که هزینه ای  کمتر از 100 میلیون تومان برای خرید خانه دارند ترجیح میدهند ملکی را خریداری کنند به جای این که بخواهند رهن واجاره کنند.

 و این امکان خرید  برای کسی که در شهر تهران زندگی میکند کمی سخت وعجیب به نظر میرسد.ولی در این میان تعدادی خانه با قیمت و متراژ پایین هم پیدا می شود.

بنا به این گزارش، در میان آگهی‌ها، تعدادی ملک دیده می‌شود که قیمت‌هایی بین 60 تا 100 میلیون تومان قیمت دارد. برای مثال، در خیابان دامپزشکی، یک واحد مسکونی 34 متری در طبقه اول و 20 سال ساخت با قیمت 90 میلیون تومان برای فروش گذاشته شده است.

همچنین در خیابان مرتضوی، کوچه خوش مقام یک واحد آپارتمان 34 متری در طبقه دوم و با 18 سال ساخت، برای 80میلیون تومان قیمت پیشنهاد داده‌اند. در خیابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه مختاری نیز یک واحد مسکونی 47 متری در طبقه زیرهمکف 75 میلیون و 200 هزار تومان برای فروش گذاشته شده است.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-11-10 04:27:16Z | https://piczard.com | https://codecarvings.com

منبع:خبرآنلاین

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (1 رای)
رضا صادقی در 1395/08/22 ساعت 04:11

با توجه به اینکه قیمت مسکن در این چند سال اخیر رشد وحشتناکی داشته و نهایتاً منجر به فشار بر اقشار متوسط و ضعیف جامعه شده است امیدوارم که بزودی با کاهش قیمت مسکن روبرو شده تا علاوه بر بالا رفتن قدرت خرید مسکن در اقشار ضعیف و متوسط جامعه ، رشد و شادابی اقتصادی نیز بدنبال آن باشد .