کلنگ زنی اولین پروژه مسکن ملی در تهران زده شد

کلنگ زنی اولین پروژه مسکن ملی در تهران زده شد

 کلنگ زنی اولین پروژه مسکن ملی در تهران زده شد


 


۱۵ هزار و ۴۸۰ واحد نهضت ملی مسکن امروز توسط نیروهای مسلح کلنگ زنی شده که جزو اولین پروژه های نهضت ملی مسکن در تهران به شمار می‌رود.
مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران گفت: آغاز عملیات اجرایی ۱۵هزار و۴۸۰ نهضت ملی مسکن که جزو اولین پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن در تهران کلید خورد.

آقای خلیل محبت خواه گفت: از روزی که این پروژه به عنوان کلنگ زنی مطرح شد عملیات پی ریزی شروع شد و تاکنون ۹۲۰ هزار نفر ثبت نام کردند و تا پایان هفته عملیات پالایش به اتمام می رسد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: برای ۴ سال زمین برای ساخت اماده شده با هماهنگی سایر ارگانها زمین هایی که آماده شده را تحویل خواهیم داد. دستگاه های خدمات رسان طبق مصوبه شورای عالی مسکن اگر تا یکماه دستگاهی جواب ندهد مثبت تلقی می شود  و هم اکنون دغدغه ای که در کل کشور است انتخاب پیماکاران و‌مشاوران است
۱۵ هزار و ۴۸۰ واحد نهضت ملی مسکن امروز توسط نیروهای مسلح بوده کلنگ زنی شده که جزو اولین پروژه های نهضت ملی مسکن در تهران به شمار می رود وبه  زودی شاهد افتتاح و بهره برداری این واحدها باشند.

پروژه نهضت ملی مسکن در دولت سیزدهم در راستای خانه دار کردن مردم در قالب قانون طرح جهش تولید مسکن کلید خورده و دولت موظف هست سالانه یک میلیون واحد مسکونی را به بهره‌برداری برساند.

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (1 رای)