وام روستایی در سال 1401 چرا پرداخت نمی شود ؟

وام روستایی در سال 1401 چرا پرداخت نمی شود ؟

وام روستایی در سال 1401 چرا پرداخت نمی شود ؟یک مقام مسئول در ساخت مسکن گفت: عدم هماهنگی میان متولیان حوزه مسکن از جمله وزارت راه، بانک مرکزی، سازمان برنامه و بودجه و بنیاد مسکن، سبب شده است حتی یک ریال تسهیلات به دست مردم این مناطق نرسد.

به گزارش  املاک صدف ، یک مقام مسئول در ساخت مسکن، با اشاره به پیشرفت نهضت ملی مسکن اظهار داشت: متأسفانه از ابتدای استقرار دولت‌ تاکنون، حتی یک فقره تسهیلات ساخت مسکن روستایی به متقاضیان فاقد واحد مسکونی پرداخت نشده است.

این مقام مسئول در بیان دلایل پرداخت نشدن تسهیلات ساخت مسکن به روستاییان در پروژه نهضت ملی مسکن گفت: عدم هماهنگی میان متولیان این حوزه از جمله وزارت راه و شهرسازی، بانک مرکزی، سازمان برنامه و بودجه و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سبب شده تا حتی یک ریال تسهیلات مسکن روستایی به دست مردم محروم این مناطق نرسد.

*متقاضیان روستایی نهضت ملی مسکن سردرگم هستند

وی با اشاره به عملکرد متولیان اصلی نهضت ملی مسکن گفت: خروجی‌ها نشان‌ می‌دهد متقاضیان نهضت ملی مسکن به خصوص در روستاهای کشور سردرگم هستند و تاکنون موفق به پیشبرد ساخت واحدهای مسکونی خود نشده‌اند.

این مقام مسئول‌ تاکید کرد: نهضت ملی مسکن مهم‌ترین وعده رئیس‌جمهور است و پیگیر این وعده تا حصول نتیجه مستلزم تشکیل حداقل هفته‌ای یک‌بار شواری عالی مسکن خواهد بود؛ در این باره ضرورت دارد وزارت راه و شهرسازی و معاونت مسکن این وزارتخانه برای تحقق وعده مسکنی رئیس‌جمهور اهتمام بیشتری داشته باشد.

در دولت‌های قبل مجموعا ۲.۲ میلیون متقاضی روستایی از تسهیلات ساخت مسکن بهره‌مند شده‌اند و این تسهیلات بدون قرمز شدن فرم ج در اختیار آن‌ها قرار گرفته است.

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (1 رای)