نرخ قطعی آپارتمان در شهران

نرخ قطعی آپارتمان در شهران

قیمت قطعی آپارتمان در محله شهران چقدر است؟

یکی از پیشنهادات کارشناسان برای سرمایه‌گذاری مسکن غرب تهران میباشد .محله‌های غربی و شمال غربی پایتخت با کوچه‌های عریض و دسترسی آسان به بزرگراه‌ها مخاطب بیشتری نسبت به سایر محله‌های تهران داشته است. آپارتمان‌های قدیمی این محدوده به علت داشتن قدرالسهم زمین هم خریداران  مخصوص به خود را دارد. شهران یکی ازمحله‌های پرفروش شمال غرب است. قیمت آپارتمان 10 تا 12 سال ساخت از متری 3 میلیون و 200 هزار تومان آغاز می‌شود تا آپارتمان‌های نوساز با امکانات کامل که متری 5 میلیون و 500 هزار تا 6 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

به گفته یکی از مشاوران املاک محله شهران، خیابان وسک و طوقانی از گران‌ترین خیابان‌های محله شهران هستند. آپارتمان نوساز در این محله‌ها از متری 5 میلیون و 500 هزار تومان آغاز می‌شود و در مجتمع‌های کم‌واحد تا متری 6 میلیون تومان می‌رسد.

اما در این محله آپارتمان‌های نوساز را هم با موقعیت مناسب که متری 5 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده‌اند می‌توان یافت. در این محله آپارتمان‌هایی که قدمت بیشتری دارند و میانگین سن آنها 7 سال است از متری 4 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده‌اند.

پیشنهاد این مشاور املاک به خریدارانی که قصد سرمایه‌گذاری دارند خرید آپارتمان‌هایی است که قدمت آنها بیش از 10 تا 12 سال است و در طبقات 3 و 4 قرار دارند.

به گزارش دنیای اقتصادریا، احتمال مشارکت در ساخت این مجتمع‌ها بالا است و به اعتقاد این مشاور املاک خریدار در لحظه امضای قرارداد سود خود را از خرید این آپارتمان برده است. اما خریداران این نوع آپارتمان‌ها نباید فراموش کنند که اگر در وضعیت فعلی بازار، سازندگان مسکن انگیزه‌ای برای شروع پروژه‌های مشارکت در ساخت نداشته باشند، پیدا کردن مستاجر و حتی فروش این نوع آپارتمان‌ها بسیار مشکل‌تر از سایر املاک است.

آپارتمان در شهران

 

املاک تهران

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز