نحوه بازپرداخت وام ودیعه مسکن 1401

نحوه بازپرداخت وام ودیعه مسکن 1401

نحوه بازپرداخت وام ودیعه مسکن 1401


 

 

محمودزاده، معاون مسکن و ساختمان وزیر راه وشهرسازی درباره نحوه باز پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن گفت: دو مدل تعریف کرده ایم که نتیجه آن پس از بررسی بیشتر اعلام می‌شود.
به گزارش   املاک صدف   ، محمود محمود زاده، معاون مسکن و ساختمان وزیر راه وشهرسازی گفت: وام ودیعه مسکن بخشی از بسته حمایتی وزارت راه وشهرسازی است و با همت شورای پول واعتبار افزایش سقف تسهیلات در تهران و سایر شهر‌ها مصوب شد. فردا هم سایر بخش‌های این بسته حمایتی بررسی و در صورت تایید به تصویب می‌رسد.

به گفته معاون مسکن و ساختمان وزیر راه وشهرسازی تمامی مستاجران فاقد مسکن و کسانی که در سال گذشته از تسهیلات مسکنی استفاده نکرده اند می‌توانند با مراجعه به سامانه نهضت ملی مسکن و ثبت نام در قسمت تسهیلات ودیعه تسهیلات استفاده کنند.

او می‌گوید: کسانی که در سال گذشته تسهیلات ودیعه مسکن دریافت کرده اند می‌توانند امسال از مابه التفاوتی که به این تسهیلات اضافه شده،  استفاده کنند .

امروز در شورای پول واعتبار تسهیلات ودیعه مسکن در تهران ۱۰۰ میلیون، درمراکز استان ها ۷۰ میلیون و در سایر شهرها ۴۰ میلیون تومان به تصویب رسید که بازپرداخت آن ۵ ساله است.

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (1 رای)