معرفی پروژه اداری مسکونی افرا در منطقه 22

نام پروژه: برج اداری-مسکونی افرا

کارفرما: خصوصی

برج مسکونی اداری افرا واقع در منطقه 22 شهرداری تهران ضلع شمال غربی دریاچه چیتگر دارای 11 طبقه اداری و10 طبقه مسکونی و تعداد محدودی واحد تجاری می باشد.

مشخصات:  افرا مشتمل بر 2 برج 15 طبقه اداری و مسکونی است با مساحتی بالغ بر 58200 متر مربع با اشغال مجاز 30 درصد در طبقات و 45 درصد سطح اشغال مجاز در طبقات در زمینی به مساحت 6098 متر مربع واقع شده است و شامل کاربری های ذیل می باشد:

6 طبقه زیرزمین با گنجایش پارکینگ برای 564 خودرو یک طبقه ورودی با لابی بخش اداری(215 متر مربع) و ورودی و لابی مجزا بخش مسکونی(615 متر مربع) به همراه فضا های مشاع مربوطه و حدود 1000 متر مربع فضای تجاری 11 طبقه اداری مشتمل بر 132 واحد اداری به مساحت کل 20900 متر مربع(سطح اشغال هر طبقه 1900 متر مربع شامل 1600 متر مربع خالص اداری) 10 طبقه مسکونی مشتمل بر 120 واحد مسکونی به مساحت کل 19000 متر مربع(سطح اشغال هر طبقه 1900 متر مربع شامل 1650 متر مربع خالص مسکونی)

سازه فولادی ساختمان متکی بر دو هسته ی مرکزی بتنی می باشد که هر کدام از این هسته ها ارتباطات عمودی ساختمان در بخش مسکونی شامل دو دستگاه آسانسور مسافری و یک دستگاه آسانسور باری و راه پله فرار در نظر گرفته شده است. برای بخش اداری نیز 3 دستگاه آسانسور به همراه راه پله دسترسی جداگانه در نظر گرفته شده است.

عکس های پیش نمایش واحد های مسکونی پروژه:

 

لازم به ذکر است تعاونی افرا مربوط به بنیاد مرزبانی ناجا با شرکت آرین سازه رابین مشارکت نموده است و فروشنده های پروژه شامل فروشنده های عضو تعاونی هستند که طبقه واحدشان مشخص شده است و واحدهای مربوط به سازنده که تعهدات سازنده و تعاونی بر این مضمون است که سازنده به ازای پیشرفت پروژه و تعداد واحدهای آزاد شده قادر به فروش واحدهای خود می باشد که با استعلام از تعاونی می توان صحت و سقم این واحدها را نیز آگاه شد.

پیش فروش پروژه تجاری اداری مسکونی افرا متعلق نیرو انتظامی ( مرزبانی ناجا ) واقع در ضلع غربی دریاچه چیتگر

پیش فروش تجاری,پیش فروش اداری,واحد اکازیون,اپارتمان به قیمت,پیش فروش منطقه 22

پیش فروش اپارتمان

رهن و اجاره مسکن

 

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (5 رای)

احمد 2 ماه قبل

هر بنگاهی مراجعه کردم دنبال فروش واحدهای همین برج است احتمالا پورسانت خوبی براشون داره


رضا 2 ماه و 2 هفته قبل

این برج چیه داستانش ؟ تحویلش 97 بود هنوز نصفشم نساختن.


ادمین صدف 2 ماه و 2 هفته قبل

سلام متاسفانه با سازنده معتبری قرار داد بسته نشده و به مشکل خوردن

Ali_batol@yahoo.com 5 ماه قبل

با سلام لطفا در صورت امکان از خود ساختمان در حال ساخت و مدت طول ساخت در سایت قرار دهید هیچ نشانی از خود ساختمان پرژه افرا دیده نمی شود
با تشکر از مسئولین محترم


حسین دهباشی 1 سال و 7 ماه قبل

شرکت آرین سازه رابین زیر هیچ قراردادی رو مهر نمی کند و تمام قرارداد با اسم شرکت عمران ستاره غرب همت هست که در اداره ثبت مدیر عامل خانم مینا پاپی زاده و هدیه احمدی اعضا هیئت مدیره هستند که دفتری در شهر تهران ندارد.
با چه تضمینی می توان از شرکتی که دفتری در تهران ندارد و امضا مدیر عامل زیر برگه ها نیست خرید انجام داد؟
و شرکت آرین سازه چه نسبتی با این شرکت دارد؟ و چه تعهدی در دادگاه هنگام تاخیر در پروژه بر عهده آرین سازه که نقشی در قرارداد ندارد هست ؟


حبیبی 1 سال و 11 ماه قبل

سلام قرار بوده این برج در سال 97 اماده شود و تاحالا نشده است. چرا؟ آیا ادامه کار متوقف شده است؟ چرا؟


افشین سفلائی 4 سال و 4 ماه قبل

با سلام و عرض ادب
ببخشید میشه قیمتهای اداری، تجاری و مسکونی آپارتمان های مورد نظرتان را چه پیش فروش و چه آماده را در پروژه های گوناگون منطقه 22 برای اینجانب ارسال نمایید تا نسبت به دسته بندی اطلاعات مورد نظر خود و خرید آن اقدام نمایم.
از بزرگواری شما قدردانم


نصیری 5 سال و 1 ماه قبل

با سلام و عرض ادب .
از نظر اینکه پروژه مانند بقیه پروژه های منطقه
با توقف و یا کندی پیش برود چه تضامینی وجود دارد .
و آیا طبقه و جهت از همان لحظه خرید مشخص است
یا خیر .
با تشکر فراوان


ادمین صدف 5 سال و 1 ماه قبل

سلام این تعاونی سابقه موفقی تا حالا داشته و پروژه های قبلی را طبق برنامه تحویل داده است بله واحد از همان ابتدا مشخص میباشد

Sina 5 سال و 4 ماه قبل

سلام مجتمع مسکونی افرا دارای استخر سونا هست؟تاریخ تحویل کی میباشد؟برای خرید مستقیم با چه شماره ایی باید تماس بگیریم؟ ممنون


ادمین صدف 5 سال و 4 ماه قبل

با سلام.بله دارد.تاریخ تحویل سال 97 میباشد برای خرید با شماره 09126772830 تماس بگیرید