معرفی برج های مسکونی 12 فروردین در منطقه 22

معرفی برج های مسکونی 12 فروردین در منطقه 22

معرفی برج های مسکونی 12 فروردین در منطقه 22
  • منتشر شده در : 06 آذر , 1393
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 3487
  • 0

شرکت تعاونی مسکن12 فروردین به شماره ثبت 97852 و به شماره شناسه ملی 10101418904 به نشانی تهران- میدان المپیک – انتهای  بلوار امیر کبیر در حوزه منطقه 22 شهرداری تهران و در ناحیه شرق دریاچه مصنوعی چیتگر با پلاک ثبتی 3314/1863 واقع گردیده است. در حال حاضر تعداد 7 برج مصوب و دارای پروانه ساختمانی در 23 طبقه اسکلت فلزی و 6 بلوک به صورت 76 واحدی و یک بلوک114واحدی طراحی و درحال اجرا و ساخت و ساز می باشد.

12 فروردین3

ملک پروژه شرکت تعاونی مسکن12فروردین در منطقه 22شهرداری تهران به علت قرارگرفتن بین چهارباغ تجاری و اداری و موقعیتی که به لحاظ همجواری با شرق دریاچه مصنوعی چیتگر دارد تحت عنوان مجتمع مسکونی سکنا ساحل نامگذاری شده است.

مشخصات کلی پروژه :

غرب پروژه، ساحل شرقی دریاچه مصنوعی چیتگر بوده که این از محاسن بزرگ و منحصر بفرد این ملک بشمار می رود. بطوریکه ضلع شمال غربی، غرب و جنوب غربی مجتمع مسکونی سکنا ساحل از منظر کامل دریاچه برخوردار است.

برابر مصوبات شورای شهر تهران و شهردای منطقه22 تهران و سازمان مسکن و شهرسازی، این منطقه از لحاظ موقعیت جغرافیایی منطقه ایست کاملا منحصربفرد و با رعایت کلیه استانداردهای شهرسازی و معماری دنیا درحال طراحی و اجرا می باشد.

پروژه مسکونی سکنا ساحل تعاونی مسکن12 فروردین در بهترین منطقه شهرداری تهران قرار گرفته که در مجموع این منطقه به دو بخش تقسیم شده است. بخش اول شامل منطقه تجاری، اداری و خدماتی به مساحت در حدود 26000متر مربع می باشد که بخشی از چهارباغ تجاری در قسمت شمال و شرق تعاونی مسکن می باشد. بخش دوم شامل منطقه مسکونی که بین منطقه تجاری و شرق ساحلی دریاچه 160هکتاری چیتگر طراحی و مصوب شده و درحال اجرا می باشد.

مشخصات مسکونی پروژه

پروژه مجتمع مسکونی سکنا ساحل شامل7 برج مصوب و جداگانه می باشد که هر برج شامل23طبقه و سه طبقه پارکینگ زیرزمینی، یک طبقه لابی و19 طبقه مسکونی، هر طبقه4واحد و هر واحد با مساحت مفید در حدود 133مترمربع بصورت سه خوابه که جمعاً با مشاعات 223مترمربع می باشد.فقط یک بلوک بصورت 6 واحد مسکونی است.

برج های 23 طبقه با بهترین و جدیدترین طرح معماری و نما به تصویب رسیده است. بلوکها از نوع اسکلت فلزی، دارای سه دستگاه آسانسور نفربر و باربری، با بهره گیری از سیستم های جدید سرمایشی و گرمایشی و رعایت اصول بهینه سازی مصرف انرژی با کلیه لوازم و تجهیزات درجه یک و سایر امکانات از قبیل سالن ورزشی، دوربینهای مداربسته، سیستم اطفاء حریق آدرس پذیر مجهز گردیده است.

 12 فروردین

موقعیت جغرافیای پروژه
مجتمع مسکونی منحصربفرد سکنا ساحل در منطقه22 شهرداری تهران بین چهارباغ تجاری و اداری و دریاچه مصنوعی 160هکتاری واقع گردیده و از نظر دسترسی بین سه بزرگراه شهید همت، رسالت(شهید حکیم غرب) و اتوبان تهران –کرج و در مجاورت بزرگراه آزادگان قرار گرفته و کاملا به شمال، شرق و غرب و جنوب کشور دسترسی دارد.
پروژه مسکونی شرکت تعاونی مسکن12 فروردین تنها ملک منحصربفردی است که در نزدیکترین نقطه ساحل شرقی دریاچه مصنوعی چیتگر و مشرف به کل منظر دریاچه قرار دارد.
ضلع شمال غربی، غربی و جنوب غربی پروژه مجتمع مسکونی سکنا ساحل علاوه بر منظر کامل به دریاچه چیتگر به ارتفاعات همیشه سرسبز ضلع جنوبی رشته کوه البرز و آبشار البرز مشرف بوده و همچنین بر ضلع شمال و شمال غربی پارک چیتگر نیز اشراف داشته و به کلیه تفرجگاه ها، هتل و متل های دریاچه نیز مشرف می باشد.

 

 

 

 

12 فروردین3 (2)

 

پیش فروش برجهای 12 فروردین متعلق به نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران,نزدیک ترین برج و اپارتمان به دریاچه

پیش فروش مسکن,اپارتمان مسکونی,خرید مسکن مهر,خرید اپارتمان تهران,اجاره مغازه,ملک به قیمت

پیش فروش اپارتمان

رهن و اجاره مسکن

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *