مظنه قیمت خانه های قدیمی در شمال تهران چند ؟

مظنه قیمت خانه های قدیمی در شمال تهران چند ؟

مظنه قیمت خانه های قدیمی در شمال تهران چند ؟


 

املاک صدف   : در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های قدیمی‌ساز شمال تهران خواهیم‌ پرداخت.

 شمال تهران از گران‌ترین مناطق این شهر به کار رفته و خانه‌های بسیار گران قیمتی در این مناطق وجود دارد؛ گشتی در آگهی‌های این منطقه حاکی از وجود خانه‌های بالای ۱۰۰میلیون تومان در هر متر مربع در این منطقه دارد؛ بنابراین شاید برای افرادی که دنبال خانه ارزان‌تر در شمال تهران باشند، آپارتمان‌های قدیمی‌تر گزینه مناسب‌تری باشد. در ادامه قیمت برخی از آپارتمان‌های قدیمی شمال تهران را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

الهیه یکی از مناطق پرطرفدار شمال تهران است و متقاضی زیادی برای خرید خانه در این منطقه وجود دارد.
خرید یک واحد آپارتمان در این منطقه که متراژ آن ۳۸۰ متر است و ۴ خواب دارد و ۱۸ سال از ساخت آن می‌گذرد، مبلغی معادل ۲۹ میلیارد تومان نیاز دارد.
سرمایه لازم برای خرید یک واحد در محمودیه با متراژ ۱۷۰ متر که شامل ۳ خواب است و ۱۵ سال از ساخت آن می‌گذرد، ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است. همچنین در این منطقه اگر‌ واحد آپارتمانی ۱۸۳ متری بخواهید که ۳ خواب داشته باشد و ۱۴ سال از ساخت آن بگذرد، ۱۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان باید بپردازید.

برای خرید واحدی در تجریش با متراژ ۱۹۰ متر که ۱۴ ساله است و ۳ خواب دارد، به ۱۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان سرمایه لازم است. همچنین اگر واحدی ۱۳۵ متری در همین منطقه که ۱۵ سال از ساخت آن می‌گذرد و ۲ خواب دارد بخواهید به سرمایه ای معادل ۹ میلیارد تومان نیاز دارید.

برای خرید آپارتمانی ۱۱۰ متری در ولنجک که ۱۵ سال از ساخت آن می‌گذرد و ۲ خواب دارد لازم است مبلغی معادل ۱۱ میلیارد تومان پرداخت کنید.

همچنین برای خرید واحد آپارتمانی در فرمانیه با متراژ ۲۶۵ متر که ۱۸ سال از ساخت آن می‌گذرد و ۳ خواب دارد به ۲۵ میلیارد و ۱۷۵ میلیون تومان بودجه نیاز است.

آپارتمانی ۲۰۰ متری در زعفرانیه که ۱۶ سال از ساخت آن می‌گذرد و ۳ اتاق خواب دارد نیز ۱۶ میلیارد تومان قیمت دارد.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و.... متفاوت خواهد بود.

مظنه قیمت خانه های قدیمی در شمال تهران چند ؟

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز